gsettings-desktop-schemas master - en to uk translation catalogue (673 entries)

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar-font-size option is set to 0. Also, this option is disabled if the titlebar-uses-desktop-font option is set to true.
uk: Рядок опису шрифту, що застосовується для заголовків вікон. Розмір, вказаний у описі, буде використовуватися лише у тому випадку, якщо параметр «titlebar-font-size» встановлено у значення 0. Цей параметр вважається вимкненим, якщо встановлено параметр «titlebar-uses-desktop-font».

en: A list of IDs of applications that are excluded from this folder. This can be used to remove applications that would otherwise be included by category.
uk: Перелік ідентифікаторів програми, які виключено з цієї теки. Можна використовувати для вилучення програми, які у протилежному випадку були б включені через категорію.

en: A list of categories for which apps will be placed into this folder by default, in addition to the apps that are listed in the apps key.
uk: Перелік категорій, для яких програми буде типово збережено до цієї теки. Доповнює програми зі списку у ключі «Програми».

en: A “\n” separated list of “name:color” as defined by the “gtk-color-scheme” setting
uk: Список значень «назва:колір», розділений «\n» (визначається ключем «gtk-color-scheme»)

en: Acceleration profile
uk: Профіль прискорення

en: Acceleration profile used for connected mice. The acceleration profile can be set to either default (“default”) which uses the default acceleration profile for each device, flat (“flat”), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive (“adaptive”) which adapts the acceleration depending on the mouse movement. If a mouse doesn’t support the configured profile, “default” will be used.
uk: Профіль прискорення для з'єднаних із комп'ютером мишей. Можна встановити для профілю прискорення типове значення («default»), тобто типовий профіль прискорення для кожного з пристроїв, плаский («flat»), коли прискорення відбувається зі сталим коефіцієнтом, який визначається для кожного пристрою на основі налаштованої швидкості руху вказівника, або адаптивним («adaptive»), коли прискорення адаптується до руху миші. Якщо для миші не передбачено підтримки налаштованого профілю, буде використано профіль «default».

en: Acceleration profile used for connected touchpads. The acceleration profile can be set to either default (“default”) which uses the default acceleration profile for each device, flat (“flat”), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive (“adaptive”) which adapts the acceleration depending on the mouse movement. If a touchpad doesn’t support the configured profile, “default” will be used.
uk: Профіль прискорення для з'єднаних із комп'ютером сенсорних панелей. Можна встановити для профілю прискорення типове значення («default»), тобто типовий профіль прискорення для кожного з пристроїв, плаский («flat»), коли прискорення відбувається зі сталим коефіцієнтом, який визначається для кожного пристрою на основі налаштованої швидкості руху вказівника, або адаптивним («adaptive»), коли прискорення адаптується до руху миші. Якщо для сенсорної панелі не передбачено підтримки налаштованого профілю, буде використано профіль «default».

en: Acceleration profile used for the pointing stick. The acceleration profile can be set to either default (“default”) which uses the default acceleration profile, flat (“flat”), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured speed, or adaptive (“adaptive”) which adapts the acceleration depending on the movement. If the pointing stick doesn’t support the configured profile, “default” will be used.
uk: Профіль прискорення для джойстика. Можна встановити для профілю прискорення типове значення («default»), тобто типовий профіль прискорення для пристрою, плаский («flat»), коли прискорення відбувається зі сталим коефіцієнтом, який визначається для кожного пристрою на основі налаштованої швидкості руху, або адаптивним («adaptive»), коли прискорення адаптується до руху. Якщо для джойстика не передбачено підтримки налаштованого профілю, буде використано профіль «default».

en: Acceleration profile used for the trackball. The acceleration profile can be set to either default (“default”) which uses the default acceleration profile, flat (“flat”), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured speed, or adaptive (“adaptive”) which adapts the acceleration depending on the movement. If the trackball doesn’t support the configured profile, “default” will be used.
uk: Профіль прискорення для кульового маніпулятора (трекбола). Можна встановити для профілю прискорення типове значення («default»), тобто типовий профіль прискорення для пристрою, плаский («flat»), коли прискорення відбувається зі сталим коефіцієнтом, який визначається для кожного пристрою на основі налаштованої швидкості руху, або адаптивним («adaptive»), коли прискорення адаптується до руху. Якщо для кульового маніпулятора не передбачено підтримки налаштованого профілю, буде використано профіль «default».

en: Accent color
uk: Колір акценту

en: Action on title bar double-click
uk: Дія при подвійному клацанні на заголовку вікна

en: Action on title bar middle-click
uk: Дія при клацанні середньою кнопкою на заголовку вікна

en: Action on title bar right-click
uk: Дія при клацанні правою кнопкою на заголовку вікна

en: Activate the window menu
uk: Активувати меню вікна

en: Activate when idle
uk: Активувати при простої

en: Allow embedding a keyboard into the window
uk: Дозволити використання вбудованої у вікно клавіатури.

en: Allow logout
uk: Дозволити вихід

en: Allow overlay scrolling
uk: Дозволити накладки гортання

en: Allow shutdown and restart actions from the lock screen.
uk: Дозволити дії з вимикання і перезапуску з екрана блокування.

en: Allow the session status message to be displayed
uk: Дозволити повідомлення про стан сеансу

en: Allow the session status message to be displayed when the screen is locked. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
uk: Дозволити повідомлення про стан сеансу при заблокованому екрані. ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується.

en: Allow user switching
uk: Дозволити перемикання користувачів

en: Allow volume above 100%
uk: Дозволити гучність понад 100%

en: Always show the Universal Access status icon
uk: Завжди показувати значок стану універсального доступу

en: Always show the text caret
uk: Завжди показувати курсор

en: Amount to delay break if requested
uk: Час затримки перерви, якщо отримано запит

en: Antialiasing
uk: Згладжування

en: Application ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Applications
uk: Програми

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the “exec” key. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The default terminal and how to invoke it is handled in GIO.
uk: Аргумент, що використовується для виконання програм у терміналі, визначеному клавішею "exec". ЗАСТАРІЛЕ: Цей ключ застарілий і ігнорується. Термінал за замовчуванням і як викликати його обробляються в GIO.

en: Arrangement of buttons on the titlebar
uk: Розташування кнопок у панелі заголовку

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as “menu:minimize,maximize,spacer,close”; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future metacity versions without breaking older versions. A special spacer tag can be used to insert some space between two adjacent buttons.
uk: Розташування кнопок у панелі заголовку. Значенням є рядок, наприклад «menu:minimize,maximize,spacer,close»; двокрапка відокремлює лівий кут вікна від правого, назви кнопок повинні відокремлюватися комами. Забороняється дублювати кнопки. Невідомі кнопки ігноруються, ці кнопки можуть бути додані у новіших версіях metacity без конфліктів зі старішими версіями. Можна використовувати особливий тег заповнювача, щоб додати трохи простору між двома сусідніми кнопками.

en: Authenticate proxy server connections
uk: Розпізнавання для з'єднань із проксі-сервером

en: Automatic proxy configuration URL
uk: URL автоматичного налаштовування проксі

en: Automatically raises the focused window
uk: Автоматично переміщує вікно з фокусом на передній план

en: Automatically update timezone
uk: Автоматично оновлювати часовий пояс

en: Basename of the default keybinding theme used by gtk+.
uk: Типова базова назва теми прив'язки клавіш, що використовується gtk+.

en: Basename of the default theme used by gtk+.
uk: Базова назва типової теми для GTK+

en: Beep when a key is accepted
uk: Гудок, коли клавішу прийнято

en: Beep when a key is first pressed
uk: Гудок, коли клавішу вперше натиснуто

en: Beep when a key is rejected
uk: Гудок, коли клавішу відпущено

en: Beep when a keyboard accessibility feature changes
uk: Гудок, коли можливості клавіатури міняються

en: Beep when a modifier is pressed.
uk: Гудок, коли модифікатор натиснуто.

en: Binding to select the next input source
uk: Комбінація для вибору наступного джерела вхідних даних

en: Binding to select the previous input source
uk: Комбінація для вибору попереднього джерела вхідних даних

en: Button action
uk: Дія кнопки

en: Calendar needs terminal
uk: Програмі календаря потрібен термінал

en: Can Change Accels
uk: Можна міняти прискорювачі

en: Caret Tracking Mode
uk: Режим стеження за курсором

en: Categories
uk: Категорії

en: Change brightness of blue
uk: Змінити яскравість синього

en: Change brightness of green
uk: Змінити яскравість зеленого

en: Change brightness of red
uk: Змінити яскравість червоного

en: Change contrast of blue
uk: Змінити контрастність синього

en: Change contrast of green
uk: Змінити контрастність зеленого

en: Change contrast of red
uk: Змінити контрастність червоного

en: Click method
uk: Метод клацання

en: Clicking a window while holding down this modifier key will move the window (left click), resize the window (middle click), or show the window menu (right click). The middle and right click operations may be swapped using the “resize-with-right-button” key. Modifier is expressed as “<Alt>” or “<Super>” for example.
uk: Клацання на вікні при утриманні натиснутою цієї клавіші-модифікатора призводитиме до руху вікна (клацання лівою кнопкою), зміни розмірів вікна (клацання середньою кнопкою) або показу меню вікна (клацання правою кнопкою). Дії у відповідь на клацання середньою і правою кнопками можна поміняти місцями за допомогою ключа «resize-with-right-button». Приклади визначення клавіші модифікатора: «<Alt>» або «<Super>».

en: Clip the crosshairs at the center
uk: Обрізати перехрестя на центрі

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Color Saturation
uk: Насиченість кольору

en: Color Shading Type
uk: Тип кольору тіні

en: Color of the crosshairs
uk: Колір перехрестя

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Configures the maximum level of location accuracy applications are allowed to see. Valid options are “country”, “city”, “neighborhood”, “street”, and “exact” (typically requires GPS receiver). Please keep in mind that this only controls what GeoClue will allow applications to see and they can find user’s location on their own using network resources (albeit with street-level accuracy at best).
uk: Налаштовує максимальний рівень визначення даних місця перебування для програм, які потребують цих даних. Чинними варіантами значень є «country» (країна), «city» (місто), «neighborhood» (місцевість), «street» (вулиця) і «exact» (точно, типово потребує приймача сигналу GPS). Будь ласка, пам'ятайте, що це стосується лише даних, які передає програмам GeoClue, і що програми можуть визначати місце перебування користувача самостійно за допомогою ресурсів мережі (хоча і не точніше, ніж на рівні вулиці, на якій перебуває користувач).

en: Consider trash and temporary files old after this many days.
uk: Розглядати сміття та тимчасові файли, вік яких понад таку кількість днів.

en: Control how new windows get focus
uk: Спосіб передачі фокусу новим вікнам

en: Controls visibility of personal information
uk: Керує доступом до персональної інформації

en: Current input source
uk: Поточне джерело вхідних даних

en: Current theme
uk: Чинна тема

en: Cursor Blink
uk: Блимання курсора

en: Cursor Blink Time
uk: Період блимання курсора

en: Cursor Blink Timeout
uk: Затримка блимання курсора

en: Cursor size
uk: Розмір курсора

en: Cursor theme
uk: Тема курсора

en: Cursor theme name. Used only by Xservers that support the Xcursor extension.
uk: Назва теми курсора. Використовується лише у серверах X, у яких передбачено підтримку розширення Xcursor.

en: DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
uk: ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів, його буде проігноровано.

en: Daily screen time limit
uk: Обмеження на щоденний час за екраном

en: Dead area padding around the active area, in percentages. Respectively applied to left,right,top and bottom sides.
uk: Відступи мертвої зони навколо активної області, у відсотках. Відповідно застосовуються для лівого, правого, верхнього та нижнього боків.

en: Default calendar
uk: Типовий календар

en: Default calendar application DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The preferred calendar application is the application handling the text/calendar mime type.
uk: Типова програма для календаря. ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується. Пріоритетною програмою-календарем є програма, яка обробляє тип MIME text/calendar.

en: Default font
uk: Типовий шрифт

en: Default tasks
uk: Типовий додаток для завдань

en: Default tasks application.
uk: Типовий додаток для завдань.

en: Defines the mapping between the number of fingers and touchpad buttons. The default is to have a 1, 2 and 3 finger tap to map to the left, right and middle button ("lrm"), respectively.
uk: Визначає прив'язку між кількістю пальців у торканні та кнопками сенсорної панелі. Типовою є прив'язка торкання 1, 2 і 3 пальцями до лівої, правої та середньої кнопок («lrm»), відповідно.

en: Defines the names that should be assigned to workspaces. If the list is too long for the current number of workspaces, names in excess will be ignored. If the list is too short, or includes empty names, missing values will be replaced with the default (“Workspace N”).
uk: Визначає назви, що призначаються робочим просторам. Якщо для вибраної кількості просторів список завеликий зайві назви буде проігноровано. Якщо список закороткий або містить порожні назви, відсутні значення буде замінено на типові значення («Робочий простір N»).

en: Defines the situations in which the touchpad is enabled.
uk: Визначає ситуації, в яких сенсорна панель активна.

en: Delay between repeats in milliseconds.
uk: Затримка між повтореннями у мілісекундах.

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
uk: Затримка у мілісекундах для параметру автоматичного піднімання вікна

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are “none”, “wallpaper”, “centered”, “scaled”, “stretched”, “zoom”, “spanned”.
uk: Визначає спосіб відтворення зображення встановленого параметром wallpaper_filename. Можливі значення: «none», «wallpaper», «centered», «scaled», «stretched», «zoom», «spanned».

en: Determines the length in pixels of the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
uk: Визначає довжину, в точках, вертикальних і горизонтальних ліній, які створюють перехрестя.

en: Determines the position of the caret within magnified view. The values are: • none: no caret tracking • centered: the image of the caret is displayed at the center of the zoom region (which also represents the point under the system caret) and the magnified contents are scrolled as the system caret moves • proportional: the position of the magnified caret in the zoom region is proportionally the same as the position of the system caret on screen • push: when the magnified caret intersects a boundary of the zoom region, the contents are scrolled into view
uk: Визначає позицію курсора клавіатури у збільшеному перегляді. Значення • none: без стеження за курсором; • centered: зображення під курсором показано у центрі ділянки масштабування (яка також показує точку під системним вказівником) і збільшений вміст гортається відповідно до руху системного курсора; • proportional: позиція збільшеного курсора у ділянці масштабування пропорційно однакова до позиції системного курсора на екрані; • push: якщо збільшений курсор перетинає межі ділянки масштабування, вміст гортається у перегляді.

en: Determines the position of the focused widget within magnified view. The values are: • none: no focus tracking • centered: the focused image is displayed at the center of the zoom region (which also represents the point under the system focus) and the magnified contents are scrolled as the system focus moves • proportional: the position of the magnified focus in the zoom region is proportionally the same as the position of the system focus on screen • push: when the magnified focus intersects a boundary of the zoom region, the contents are scrolled into view
uk: Визначає позицію збільшеного зображення фокусованого віджета у збільшеному перегляді. Значення • none: без стеження за фокусом; • centered: фокусоване зображення показано у центрі ділянки масштабу (який також показує точку під системним вказівником) і збільшений вміст гортається відповідно до руху системного фокусування; • proportional: позиція збільшеного фокусованого віджета у ділянці масштабування пропорційно однакова до позиції системного фокусування на екрані; • push: якщо збільшений фокусований віджет перетинає межі ділянки масштабування, вміст гортається у перегляді.

en: Determines the position of the magnified mouse image within the magnified view and how it reacts to system mouse movement. The values are • none: no mouse tracking; • centered: the mouse image is displayed at the center of the zoom region (which also represents the point under the system mouse) and the magnified contents are scrolled as the system mouse moves; • proportional: the position of the magnified mouse in the zoom region is proportionally the same as the position of the system mouse on screen; • push: when the magnified mouse intersects a boundary of the zoom region, the contents are scrolled into view.
uk: Визначає позицію збільшеного зображення вказівника у збільшеному перегляді й спосіб реакції на рух системного вказівника. Значення • none: без стеження за вказівником; • centered: зображення вказівника показано в центрі ділянки масштабу (який також показує точку під системним вказівником) і збільшений вміст гортається відповідно до руху системного вказівника; • proportional: позиція збільшеного вказівника в ділянці масштабування пропорційно однакова до позиції системного вказівника на екрані; • push: якщо збільшений вказівник перетинає межі ділянки масштабу, вміст гортається у перегляді.

en: Determines the transparency of the crosshairs, from fully opaque to fully transparent.
uk: Визначає прозорість перехрестя, від повністю непрозорого до повністю прозорого.

en: Determines whether applications or the system can generate audible “beeps”; may be used in conjunction with “visual bell” to allow silent “beeps”.
uk: Визначає, чи система і програми  можуть генерувати озвучений системний гудок. Може використовуватись із параметром «visual bell», щоб увімкнути тихі системні гудки.

en: Determines whether the crosshairs intersect the magnified mouse sprite, or are clipped such that the ends of the horizontal and vertical lines surround the mouse image.
uk: Визначає, чи перехрестя перетинає спрайт збільшеного вказівника, чи обрізає кінцівки горизонтальних і вертикальних ліній навколо зображення вказівника.

en: Determines whether the lightness values are inverted: darker colors become lighter and vice versa, and white and black are interchanged.
uk: Визначає, чи значення освітленості є оберненим: Темніші кольори стають світлішими і навпаки, і білий, і чорний є переставленими.

en: Direction to perform a double click (“left”, “right”, “up”, “down”).
uk: Напрямок для виконання подвійного клацання  («left» (ліворуч), «right» (праворуч), «up» (вгору), «down» (униз)).

en: Direction to perform a secondary click (“left”, “right”, “up”, “down”).
uk: Напрямок для виконання вторинного клацання («left» (ліворуч), «right» (праворуч), «up» (вгору), «down» (униз)).

en: Direction to perform a single click (“left”, “right”, “up”, “down”).
uk: Напрямок для виконання одинарного клацання  («left» (ліворуч), «right» (праворуч), «up» (вгору), «down» (униз)).

en: Direction to perform dragging (“left”, “right”, “up”, “down”).
uk: Напрямок для виконання перетягування  («left» (ліворуч), «right» (праворуч), «up» (вгору), «down» (униз)).

en: Directories to override the default avatar faces installed by gnome-control-center.
uk: Каталоги для перевизначення типових зображень аватарів, які встановлено gnome-control-center.

en: Directories with avatar faces
uk: Каталоги із аватарами

en: Disable URL and MIME type handlers
uk: Заборонити обробку типів URL та MIME

en: Disable all external search providers
uk: Вимкнути усі зовнішні засоби пошуку

en: Disable all external thumbnailers
uk: Заборонити використання зовнішніх модулів для роботи з мініатюрами

en: Disable command line
uk: Вимкнути командний рядок

en: Disable keyboard accessibility after a timeout
uk: Вимкнути можливості клавіатури після певно часу

en: Disable lock screen
uk: Вимкнути блокування екрана

en: Disable log out
uk: Заборонити вихід з системи

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
uk: Вимкнути неправильні функції, що потрібні лише старим або пошкодженим програмам

en: Disable password showing
uk: Вимкнути показ пароля

en: Disable print setup
uk: Вимкнути налаштовування друку

en: Disable printing
uk: Вимкнути друк

en: Disable saving files to disk
uk: Вимкнути збереження файлів на диск

en: Disable the "Show Password" menu item in password entries.
uk: Вимкнути пункт меню «Показати пароль» для записів паролів.

en: Disable user administration
uk: Вимкнути адміністрування користувачів

en: Disable user switching
uk: Вимкнути перемикання користувачів

en: Disable when two keys are pressed at the same time
uk: Вимкнути, коли дві клавіші натиснуто водночас

en: Distance before a drag is started.
uk: Відстань перед початком перетягування.

en: Distance in pixels before movement will be recognized.
uk: Відстань у точках, що розпізнається як рух.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for this many milliseconds.
uk: Не приймати натиснуту клавішу, якщо вона не утримувалась протягом багатьох цих мілісекунд.

en: Document font
uk: Шрифт документа

en: Don’t allow applications to access the camera
uk: Заборонити програмам доступ до відеокамери

en: Don’t allow applications to access the microphone
uk: Заборонити програмам доступ до мікрофона

en: Don’t allow applications to output sound
uk: Заборонити програмам відтворювати звуки

en: Don’t use
uk: Не використовувати

en: Double click time
uk: Час подвійного клацання

en: Drag threshold
uk: Поріг перетягування

en: Drawing tablet mapping
uk: Зіставлення графічного планшету

en: Duration of each break
uk: Тривалість кожної з перерв

en: Duration of the disabling timeout
uk: Тривалість часу вимикання

en: Duration of the timeout before disabling the keyboard accessibility.
uk: Тривалість часу перед вимкненням можливостей клавіатури.

en: Dwell click mode
uk: Режим клацання за утримування

en: Dwell click time
uk: Час утримування

en: EDID information of the output the tablet is mapped to. Must be in the format [vendor, product, serial]. ["","",""] relies on automatic mapping.
uk: Дані EDID, до яких прив'язано виведення планшета. Слід вказувати у форматі [виробник, продукт, серійний номер]. ["","",""] — автоматична прив'язка.

en: EDID information of the output the touchscreen is mapped to. Must be in the format [vendor, product, serial]. ["","",""] relies on automatic mapping.
uk: Дані EDID, до яких прив'язано виведення сенсорного екрана. Слід вказувати у форматі [виробник, продукт, серійний номер]. ["","",""] — автоматична прив'язка.

en: Embedded keyboard command
uk: Команда вбудованої клавіатури

en: Emulate middle click
uk: Увімкнути клацання середньою кнопкою

en: Enable Animations
uk: Увімкнути анімацію

en: Enable Toolkit Accessibility
uk: Увімкнути доступність оснащення

en: Enable Visual Bell
uk: Увімкнути візуальний системний гудок

en: Enable accessibility keyboard shortcuts
uk: Увімкнути можливість клавіатурних скорочень

en: Enable basic screen time functionality, recording usage data for viewing history.
uk: Увімкнути базові можливості запису екранного часу, даних щодо використання для перегляду журналу.

en: Enable daily screen time limit
uk: Увімкнути щоденне обмеження часу за екраном

en: Enable dwell clicks
uk: Увімкнути клацання за утримування

en: Enable dwell clicks.
uk: Увімкнути клацання за утримування.

en: Enable hot corners
uk: Увімкнути гарячі куточки

en: Enable imposing a screen time limit on the user, as set in daily-limit-seconds.
uk: Увімкнути накладання обмеження на час за екраном для користувача, яке встановлено за допомогою daily-limit-seconds.

en: Enable lens mode
uk: Увімкнути режим об'єктива

en: Enable mouse clicks with touchpad
uk: Увімкнути клацання миші на сенсорному пристрої

en: Enable notifications
uk: Увімкнути сповіщення

en: Enable restart/shutdown
uk: Дозволити перезапуск/вимикання

en: Enable screen time history
uk: Увімкнути запис журналу екранного часу

en: Enable simulated secondary clicks
uk: Увімкнути симульоване вторинне клацання

en: Enable sound alerts
uk: Увімкнути звукові сигнали

en: Enable sticky keys
uk: Увімкнути липкі клавіші

en: Enable tap-and-drag with touchpad
uk: Увімкнути натискання та перенесення на сенсорній панелі

en: Enable tap-and-drag-lock with touchpad
uk: Увімкнути натискання та перенесення з блокуванням на сенсорній панелі

en: Enable the primary paste selection
uk: Увімкнути первинну вставку виділеного

en: Enable this to allow physically rotating the tablet for left-handed setups
uk: Увімкніть це, щоб дозволити фізично обертати планшет для налаштувань під ліву руку

en: Enable this to restrict the tablet area to match the aspect ratio of the output.
uk: Увімкніть це, щоб обмежити область планшета відповідно до співвідношення сторін виведення.

en: Enable “Bounce Keys”
uk: Увімкнути пружні клавіші

en: Enable “Mouse Keys”
uk: Увімкнути клавіші миші

en: Enable “Slow Keys”
uk: Увімкнути повільні клавіші

en: Enable “Toggle Keys”
uk: Увімкнути клавіші-перемикачі

en: Enables/disables display of crosshairs centered on the magnified mouse sprite.
uk: Увімкнути/вимкнути показ перехрестя у центрі на спрайті збільшеного вказівника.

en: Eraser pressure curve
uk: Крива натиску гумки

en: Eraser pressure range
uk: Діапазон натиску гумки

en: Excluded applications
uk: Виключені програми

en: Exec Arguments
uk: Аргументи запуску

en: FTP proxy host name
uk: Назва вузла проксі-сервера протоколу FTP

en: FTP proxy port
uk: Порт проксі FTP

en: Factor used to enlarge or reduce text display, without changing font size.
uk: Коефіцієнт масштабування тексту (при зміні коефіцієнту розмір шрифту не змінюється).

en: Fade screen during breaks
uk: Притлумлювати екран під час перерв

en: Focus Tracking Mode
uk: Режим стеження за фокусом

en: Folder children
uk: Дочірні теки

en: Folder name
uk: Назва теки

en: Font rendering
uk: Обробка шрифтів

en: For centered mouse tracking, when the system pointer is at or near the edge of the screen, the magnified contents continue to scroll such that the screen edge moves into the magnified view.
uk: Для відцентрованого стеження за вказівником, коли системний вказівник є біля країв екрана, збільшений вміст продовжуватиме прокручуватись так, ніби краї екрана рухаються в збільшений перегляд.

en: Force automatic expanding of banners
uk: Примусове автоматично розширення банерів

en: GTK IM Module
uk: Модуль GTK IM

en: GTK IM Preedit Style
uk: Стиль передредагування методу GTK IM

en: GTK IM Status Style
uk: Стиль стану способів введення GTK

en: Geolocation services are enabled.
uk: Служби геопозиціювання увімкнені.

en: Gesture double click
uk: Жест для подвійного клацання

en: Gesture drag click
uk: Жест для клацання та перетягування

en: Gesture secondary click
uk: Жест для вторинного клацання

en: Gesture single click
uk: Жест для звичайного клацання

en: Grayscale once limit is reached
uk: Тони сірого, щойно досягнуто обмеження

en: Gtk+ Keybinding Theme
uk: Тема прив'язки клавіш Gtk+

en: Gtk+ Theme
uk: Тема GTK+

en: HTTP proxy host name
uk: Назва вузла проксі-сервера протоколу HTTP

en: HTTP proxy password
uk: Пароль для розпізнавання за HTTP

en: HTTP proxy port
uk: Порт проксі HTTP

en: HTTP proxy username
uk: Ім'я користувача для проксі-сервера HTTP

en: Have file manager handle the desktop
uk: Чи повинен файловий менеджер керувати стільницею

en: Hide all normal windows
uk: Сховати всі звичайні вікна

en: High contrast
uk: Висока контрастність

en: Highlights the current location of the pointer.
uk: Виділяє поточне розташування вказівника.

en: Hinting
uk: Хінтінг

en: How input affects the pointer on the screen
uk: Як введення впливає на вказівник на екрані

en: How long to accelerate in milliseconds
uk: Як довго прискорюватися (у мілісекундах)

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed.
uk: Час розгону, в мілісекундах, від 0 до максимальної швидкості.

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate.
uk: Затримка, в мілісекундах, перед початком опрацювання клавіш руху мишею.

en: How many pixels per second to move at the maximum speed.
uk: Максимальна швидкість руху в точках на секунду.

en: How to generate software-emulated buttons, either disabled (“none”), through specific areas (“areas”), number of fingers (“fingers”) or left as hardware default (“default”).
uk: Як генерувати програмно-емульовані кнопки, або вимкнено («none»), або через певні області («areas»), або через кількість пальців («fingers»), або типове для пристрою («default»).

en: How to shade the background color. Possible values are “horizontal”, “vertical”, and “solid”.
uk: Спосіб затінення кольору тла. Можливі значення: «horizontal» (горизонтальний), «vertical» (вертикальний), «solid» (суцільний).

en: Icon Theme
uk: Тема піктограм

en: Icon theme to use for the panel, nautilus etc.
uk: Тема піктограм, що використовується для панелі, файлового менеджера й т. д.

en: If FALSE, application usage will not be monitored and recorded.
uk: Якщо не позначено, використання програм не буде відстежуватися і реєструватися.

en: If FALSE, applications will not remember recently used files.
uk: Якщо не позначено, програми не запам'ятовуватимуть недавно використані файли.

en: If FALSE, no anonymous installation or removal information will be sent to the vendor.
uk: Якщо не вибрано, ніяка анонімна інформація про встановлення і вилучення програм не буде передаватися постачальнику.

en: If TRUE, anonymized reports will be sent automatically to the vendor.
uk: Якщо вибрано, то анонімні звіти будуть автоматично надсилатися постачальнику.

en: If TRUE, applications should not make sound.
uk: Якщо має значення «true», програмам буде заборонено відтворювати звукові дані.

en: If TRUE, applications should not use the camera.
uk: Якщо має значення «true», програмам буде заборонено доступ до відеокамери.

en: If TRUE, applications should not use the microphone.
uk: Якщо має значення «true», програмам буде заборонено доступ до мікрофона.

en: If TRUE, automatically remove files from the trash when they are older than “old-files-age” days.
uk: Якщо позначено, файли будуть автоматично вилучатись зі смітника, якщо вони старіші за «old-files-age» днів

en: If TRUE, automatically remove temporary files when they are older than “old-files-age” days.
uk: Якщо позначено, тимчасові файли будуть автоматично вилучатись, якщо вони старіші за «old-files-age» днів

en: If set to true, and the focus mode is either “sloppy” or “mouse” then the focused window will be automatically raised after a delay specified by the auto-raise-delay key. This is not related to clicking on a window to raise it, nor to entering a window during drag-and-drop.
uk: Якщо встановлено у значення «true», та режим фокусу встановлено у значення «sloppy» або «mouse», тоді вікно з фокусом буде автоматично спливатиме після затримки, вказаної у ключі «auto-raise-delay». Це не стосується натиснень миші по вікну, а також  перемикань вікон у результаті операцій перетягування.

en: If set to true, the system will make an effort to not divulge the user’s identity on screen or on the network.
uk: Якщо встановлено значення «true», система намагатиметься не розголошувати особисті дані користувача на екрані або у мережі.

en: If set to true, then Nautilus will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
uk: Якщо цей ключ встановлено, Nautilus буде автоматично монтувати носії — такі, як видимі користувачу жорсткі диски чи змінні носії — при запуску та при вставці носія.

en: If set to true, then Nautilus will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
uk: Якщо цей ключ встановлено, Nautilus буде автоматично відкривати теку при автомонтуванні носія. Це стосується лише носіїв, для яких не визначено тип x-content/*; для тих, які мають відомий тип x-content, натомість буде виконана вказана користувачем дія.

en: If set to true, then Nautilus will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
uk: Якщо цей ключ встановлено, Nautilus ніколи не буде пропонувати автоматично запускати програми при вставці носіїв.

en: If set to true, then file manager will draw the icons on the desktop.
uk: Якщо встановлено, тоді файловий менеджер буде відмальовувати піктограми на стільниці.

en: If set to “lockscreen”, only when the lock screen is present new USB devices will be rejected; if set to “always”, all new USB devices will always be rejected.
uk: Якщо встановлено значення «lockscreen», відкидання нових пристроїв USB відбуватиметься лише під час блокування екрана. Якщо встановлено значення «always», система безумовно відмовлятиметься реєструвати усі нові пристрої USB.

en: If the USBGuard service is present and this setting is enabled, USB devices will be protected as configured in the usb-protection-level setting.
uk: Якщо запущено службу USBGuard і увімкнено цей параметр, пристрої USB буде захищено за налаштуваннями у ключі usb-protection-level.

en: If the underlying hardware has privacy screen support and this setting is enabled, the panels supporting this technology will be obscured from lateral view.
uk: Якщо у базовому обладнанні реалізовано підтримку конфіденційного екрана і позначено цей пункт, панелі із підтримкою цієї технології буде приховано від спостереження збоку.

en: If true, applications are allowed to access location information.
uk: Якщо має значення «true», програмам буде дозволено отримувати доступ до інформації про місце перебування користувача.

en: If true, display battery percentage in the status menu, in addition to the icon.
uk: Якщо увімкнено, то в меню стану поруч зі значком батареї буде показаний відсоток її заряду.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
uk: Якщо встановлено, у годиннику буде показано дату.

en: If true, display seconds in the clock.
uk: Якщо встановлено, будуть показані секунди.

en: If true, display the ISO week date in the calendar.
uk: Якщо позначено, у календарі відобразиться дата тижня ISO.

en: If true, display weekday in the clock, in addition to time.
uk: Якщо позначено, поруч з годинником відображається день тижня

en: If true, gtk+ uses the primary paste selection, usually triggered by a middle mouse button click.
uk: Якщо позначено, gtk+ використовує основну вставку виділеного, що зазвичай виконується за допомогою середньої кнопки миші.

en: If true, ignore the titlebar-font option, and use the standard application font for window titles.
uk: Якщо встановлено, тоді параметр «titlebar-font» буде проігноровано, для заголовків буде використовуватися стандартний шрифт програм.

en: If true, pressing a key will highlight the current pointer location on screen.
uk: Якщо має значення «true», натискання клавіші підсвічуватиме поточне розташування вказівника на екрані.

en: If true, the activities overview can be accessed by moving the mouse to the top-left corner.
uk: Якщо має значення «true», доступ до огляду дій можна буде отримати пересуванням вказівника миші у верхній лівий кут екрана.

en: If true, then connections to the proxy server require authentication. The username/password combo is defined by “/system/proxy/http/authentication-user” and “/system/proxy/http/authentication-password”. This applies only to the http proxy; when using a separate https proxy, there is currently no way to specify that it should use authentication.
uk: Якщо має значення «true», з'єднання із проксі-сервером потребує розпізнавання. Комбінацію ім'я користувача-пароль визначають ключі «/system/proxy/http/authentication-user» і «/system/proxy/http/authentication-password». Це стосується лише проксі-серверів http; якщо використовується окремий проксі-сервер https, немає способу вказати, що сервер потребує розпізнавання.

en: Ignore multiple presses of the same key within this many milliseconds.
uk: Не зважати багаторазове натискання однакової клавіші протягом багато цих мілісекунд.

en: Initial Key Repeat Delay
uk: Початкова затримка повторення клавіш

en: Initial delay in milliseconds
uk: Початкова затримка у мілісекундах

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
uk: Початкова затримка повторення клавіші у мілісекундах.

en: Input feedback sounds
uk: Звуковий супровід введення

en: Integer factor used to scale windows by. For use on high-dpi screens. 0 means pick automatically based on monitor.
uk: Ціле число, що використовується як коефіцієнт масштабування вікон для екранів з високою роздільною здатністю. «0» — вибрати автоматично, у залежності від монітора.

en: Inverse lightness
uk: Обернути освітленість

en: Key Repeat Interval
uk: Інтервал повторення клавіш

en: Key combination for the custom action
uk: Комбінація клавіш для власних дій

en: Key combination for the primary button
uk: Комбінація клавіш для основної кнопки

en: Key combination for the secondary button
uk: Комбінація клавіш для другої кнопки

en: Key combination for the tertiary button
uk: Комбінація клавіш для третинної кнопки

en: Keyboard repeat
uk: Клавіатурні повтори

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
uk: Комбінація клавіш для відкривання панелей меню.

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
uk: Початковий колір градієнта (починаючи з лівого або з верхнього боку) або колір суцільної заливки.

en: Length of a double click in milliseconds.
uk: Тривалість подвійного клацання у мілісекундах.

en: Length of the crosshairs in pixels
uk: Довжина перехрестя, в точках

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds.
uk: Довжина циклу блимання курсора, в мілісекундах.

en: List of XKB options
uk: Список параметрів XKB

en: List of XKB options. Each option is an XKB option string as defined by xkeyboard-config’s rules files.
uk: Список параметрів XKB. Кожен з параметрів є рядком параметра XKB у форматі, який визначено для файлів правил xkeyboard-config.

en: List of breaks that are currently enabled
uk: Список перерв, які зараз увімкнено

en: List of desktop file IDs for search providers sort order
uk: Послідовність впорядкування списку ідентифікаторів desktop-файлів

en: List of desktop file IDs for which the associated default-disabled search provider should be enabled
uk: Список ідентифікаторів desktop-файлів, для яких необхідно увімкнути типово вимкнені засоби пошуку

en: List of desktop file IDs for which the associated default-enabled search provider should be disabled
uk: Список ідентифікаторів desktop-файлів, для яких необхідно вимкнути типово увімкнені засоби пошуку

en: List of input source identifiers available. Each source is specified as a tuple of 2 strings. The first string is the type and can be one of “xkb” or “ibus”. For “xkb” sources the second string is “xkb_layout+xkb_variant” or just “xkb_layout” if a XKB variant isn’t needed. For “ibus” sources the second string is the IBus engine name. An empty list means that the X server’s current XKB layout and variant won’t be touched and IBus won’t be used.
uk: Список доступних ідентифікаторів джерела введення. Кожне джерело визначається як кортеж з двох рядків. Першим рядком є тип, який може мати значення «xkb» або «ibus». Для джерел «xkb» другим рядком є «розкладка_xkb+варіант_xkb» або просто «розкладка_xkb», якщо у зазначенні варіанта XKB немає потреби. Для джерел «ibus» другим рядком є назва рушія IBus. Порожній список означає, що поточні значення розкладки та варіанта XKB із налаштувань графічного сервера не буде змінено, а IBus не буде використано.

en: List of input sources
uk: Список джерел введення

en: List of mime-types for which external thumbnailer programs will be disabled
uk: Список типів MIME, для яких потрібно вимкнути зовнішні програми для роботи з мініатюрами

en: List of most recently used input sources
uk: Список останніх використаних джерел введення

en: List of most recently used input sources. The value is in the same format as the available sources list.
uk: Список останніх використаних джерел введення. Значення в тому ж форматі, що й список доступних джерел.

en: List of relative settings paths at which app-folders are stored. Each folder uses the org.gnome.desktop.app-folders.folder schema.
uk: Перелік відносних шляхів, де зберігаються теки програм. Кожна тека використовує схему org.gnome.desktop.app-folders.folder.

en: List of symbolic names and color equivalents
uk: Список символічних імен та кольорових еквівалентів

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
uk: Список типів x-content/*, для яких користувач обрав запуск додатка у параметрах. Пріоритетну програму для даного типу буде запущено при вставці носія, що відповідає цим типам.

en: List of x-content/* types for which the user have chosen “Do Nothing” in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
uk: Список типів x-content/*, для яких користувач обрав дію «Нічого не робити» у параметрах. При вставці носія, що відповідає цим типам, не буде запускатися жодних програм, користувачу не буде задаватися жодних питань.

en: List of x-content/* types for which the user have chosen “Open Folder” in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
uk: Список типів x-content/*, для яких користувач обрав дію «Відкрити теку» у параметрах. При вставці носія, що відповідає цим типам, буде відкрито вікно теки.

en: List of x-content/* types set to “Do Nothing”
uk: Список типів x-content/*, для яких потрібно «Нічого не робити»

en: List of x-content/* types set to “Open Folder”
uk: Список типів x-content/*, для яких потрібно «Відкрити теку»

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
uk: Список типів x-content/*, для яких буде запускатися вподобана програма

en: Lock on activation
uk: Блокувати при активації

en: Lock screen during breaks
uk: Блокувати екран під час перерв

en: Logout command
uk: Команда виходу з сеансу

en: Lower window below other windows
uk: Перемістити вікна нижче усіх вікон

en: Magnification factor
uk: Коефіцієнт збільшення

en: Makes all installed input sources available for choosing in System Settings.
uk: Робить доступними для вибору у параметрах системи усі встановлені джерела введення.

en: Maximize window
uk: Розгорнути вікно

en: Maximize window horizontally
uk: Розгорнути вікно на весь екран горизонтально

en: Maximize window vertically
uk: Розгорнути вікно на весь екран вертикально

en: Maximum age for thumbnails in the cache, in days. Set to -1 to disable cleaning.
uk: Максимальний вік ескізів у кеші, у днях. Значення -1 вимикає очищення.

en: Maximum size of the thumbnail cache, in megabytes. Set to -1 to disable cleaning.
uk: Максимальний розмір ескізів у кеші, у мегабайтах. Значення -1 вимикає очищення.

en: Menubar Detachable
uk: Відривна панель меню

en: Menubar accelerator
uk: Прискорювач панелі меню

en: Menus Have Tearoff
uk: Відривні меню

en: Minimize window
uk: Згорнути вікно

en: Minimum interval in milliseconds
uk: Мінімальний інтервал у мілісекундах

en: Modifier to use for modified window click actions
uk: Модифікатор для дій по клацанню миші

en: Monospace font
uk: Моноширинний шрифт

en: Mount removable storage devices as read-only
uk: Монтувати портативні носії як придатні лише до читання

en: Mouse Tracking Mode
uk: Режим стеження за вказівником

en: Mouse button orientation
uk: Орієнтація кнопок миші

en: Mouse wheel emulation button lock
uk: Блокування кнопкою емуляції коліщатка миші

en: Mouse wheel emulation button. 0 to disable the feature.
uk: Кнопка емуляції коліщатка миші. 0 — вимкнути емуляцію.

en: Move window
uk: Перемістити вікно

en: Move window one workspace down
uk: Перемістити вікно на робочий простір нижче

en: Move window one workspace to the left
uk: Перемістити вікно на робочий простір ліворуч

en: Move window one workspace to the right
uk: Перемістити вікно на робочий простір праворуч

en: Move window one workspace up
uk: Перемістити вікно на робочий простір вище

en: Move window to bottom edge of screen
uk: Перемістити вікно у нижній край екрана

en: Move window to bottom left corner
uk: Перемістити вікно у нижній край ліворуч

en: Move window to bottom right corner
uk: Перемістити вікно у нижній край праворуч

en: Move window to center of screen
uk: Перемістити вікно у центр екрана

en: Move window to last workspace
uk: Перемістити вікно на останній робочий простір

en: Move window to left side of screen
uk: Перемістити вікно у лівий край екрана

en: Move window to right side of screen
uk: Перемістити вікно у правий край екрана

en: Move window to the next monitor above
uk: Перемістити вікно на наступний монітор згори

en: Move window to the next monitor below
uk: Перемістити вікно на наступний монітор знизу

en: Move window to the next monitor on the left
uk: Перемістити вікно на наступний монітор ліворуч

en: Move window to the next monitor on the right
uk: Перемістити вікно на наступний монітор праворуч

en: Move window to top edge of screen
uk: Перемістити вікно у верхній край екрана

en: Move window to top left corner
uk: Перемістити вікно у верхній край ліворуч

en: Move window to top right corner
uk: Перемістити вікно у верхній край праворуч

en: Move window to workspace 1
uk: Перемістити вікно на робочий простір 1

en: Move window to workspace 10
uk: Перемістити вікно на робочий простір 10

en: Move window to workspace 11
uk: Перемістити вікно на робочий простір 11

en: Move window to workspace 12
uk: Перемістити вікно на робочий простір 12

en: Move window to workspace 2
uk: Перемістити вікно на робочий простір 2

en: Move window to workspace 3
uk: Перемістити вікно на робочий простір 3

en: Move window to workspace 4
uk: Перемістити вікно на робочий простір 4

en: Move window to workspace 5
uk: Перемістити вікно на робочий простір 5

en: Move window to workspace 6
uk: Перемістити вікно на робочий простір 6

en: Move window to workspace 7
uk: Перемістити вікно на робочий простір 7

en: Move window to workspace 8
uk: Перемістити вікно на робочий простір 8

en: Move window to workspace 9
uk: Перемістити вікно на робочий простір 9

en: Movement threshold
uk: Поріг точності рухів

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
uk: Назва моноширинного шрифту (як у друкарської машинки), який використовуватиметься у програмах-терміналах

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
uk: Назва методу введення "Стиль передредагування" пакунку  GTK+.

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
uk: Назва стилю стану способів введення, що використовується gtk+.

en: Name of the default font used by gtk+.
uk: Назва типового шрифту GTK+.

en: Name of the default font used for reading documents.
uk: Назва типового шрифту, що використовується для читання документів.

en: Name of the input method module used by GTK+.
uk: Назва модуля способів введення, що використовується GTK+.

en: Natural scrolling
uk: Природне гортання

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
uk: Ніколи не пропонувати запуск програм при вставці носіїв

en: Non-proxy hosts
uk: Вузли, що не використовують проксі-сервер

en: Notify when a break is due
uk: Сповіщати, коли перерва наближається

en: Notify when a break is overdue
uk: Сповіщати, коли перерву прострочено

en: Notify when a break is upcoming
uk: Сповіщати, коли наближатиметься перерва

en: NumLock state
uk: Стан NumLock

en: Number of days to keep trash and temporary files
uk: Кількість днів зберігання файлів у смітнику та тимчасових файлів

en: Number of days to remember recently used files for
uk: Кількість днів, на протязі яких потрібно пам'ятати недавно використані файли

en: Number of workspaces
uk: Кількість робочих просторів

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum to prevent making the desktop unusable by accidentally asking for too many workspaces.
uk: Кількість робочих просторів. Значення параметра має бути більше нуля та мати фіксоване максимальне значення для уникнення випадкового встановлення завеликої кількості робочих просторів

en: On-screen keyboard
uk: Екранна клавіатура

en: Opacity of the crosshairs
uk: Прозорість перехрестя

en: Opacity with which to draw the background picture.
uk: Непрозорість зображення, що використовується для тла стільниці.

en: Pad button action type
uk: Тип дії кнопки панелі

en: Palette used in the color selector
uk: Палітра, що використовується у діалоговому вікні вибору кольору

en: Palette used in the color selector as defined by the “gtk-color-palette” setting
uk: Палітра, що використовується у діалоговому вікні вибору кольору (визначається параметром «gtk-color-palette»)

en: Password to pass as authentication when doing HTTP proxying.
uk: Пароль для автентифікації проксі-службою протоколу HTTP.

en: Picture Opacity
uk: Непрозорість зображення

en: Picture Options
uk: Параметри малюнка

en: Picture URI
uk: URI зображення

en: Picture URI (dark)
uk: URI зображення (темна тема)

en: Pixels per seconds
uk: Точок за секунду

en: Play sound when a break finishes
uk: Відтворювати звук, коли перерва завершується

en: Pointer speed
uk: Швидкість руху вказівника

en: Pointer speed for mice. Accepted values are in the [-1..1] range (from “unaccelerated” to “fast”). A value of 0 is the system default.
uk: Швидкість руху вказівника миші. Прийнятні значення знаходяться в діапазоні [-1..1] (від «без прискорення» до «швидко»). Типове значення системи - 0.

en: Pointer speed for pointing sticks. Accepted values are in the [-1..1] range (from “unaccelerated” to “fast”). A value of 0 is the system default.
uk: Швидкість руху для джойстиків. Прийнятні значення знаходяться в діапазоні [-1..1] (від «без прискорення» до «швидко»). Типове значення системи - 0.

en: Pointer speed for the touchpad. Accepted values are in the [-1..1] range (from “unaccelerated” to “fast”). A value of 0 is the system default.
uk: Швидкість руху вказівника сенсорної панелі. Прийнятні значення знаходяться в діапазоні [-1..1] (від «без прискорення» до «швидко»). Типове значення системи - 0.

en: Preference to indicate whether font rendering should follow the low-level `font-hinting` and `font-antialiasing` and `font-rgba-order` settings, or take environmental factors such as screen resolution and scaling into account. Possible values are: "manual" for respecting the low-level settings, or "automatic" for letting the toolkit make its own decisions.
uk: Налаштування, щоб вказати, має обробка шрифту виконуватися за низькорівневими параметрами `font-hinting`, `font-antialiasing` і `font-rgba-order` чи враховувати такі фактори середовища, як роздільна здатність екрана та масштабування. Можливі значення: «manual» для дотримання налаштувань низького рівня або «automatic», щоб набір інструментів визначав параметри автоматично.

en: Prevent running any URL or MIME type handler applications.
uk: Запобігати запуску будь-яких програм обробки типів URL чи MIME.

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel’s “Run Application” dialog.
uk: Забороняє користувачеві доступ до термінала або визначення рядка команди, яку слід виконати. Наприклад, забороняє доступ до вікна «Виконати програму» на панелях.

en: Prevent the user from locking their screen.
uk: Не давати користувачу можливості блокувати екран.

en: Prevent the user from logging out.
uk: Заборонити користувачу виходити з системи.

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications’ “Print Setup” dialogs.
uk: Забороняє користувачу змінювати параметри друку. Наприклад, вимикає доступ до усіх вікон «Налаштувати друк» у програмах.

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications’ “Print” dialogs.
uk: Забороняє користувачу друк. Наприклад, вимикає доступ до усіх вікон «Надрукувати» у програмах.

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications’ “Save as” dialogs.
uk: Забороняє користувачу зберігати файли на диск. Наприклад, вимикає доступ до усіх вікон «Зберегти як» у програмах.

en: Prevent the user from switching to another account while their session is active.
uk: Перешкоджати перемиканню на інший обліковий запис, якщо його сеанс - активний.

en: Prevent users from writing or modifying files on removable storage devices (i.e. flash disks, mobile phones, cameras).
uk: Заборонити користувачам записувати або змінювати файли на портативні пристрої зберігання даних (тобто флешки, мобільні телефони та камери).

en: Primary Color
uk: Основний колір

en: Proxy configuration mode
uk: Режим налаштовування проксі-служби

en: RGBA order
uk: Порядок RGBA

en: Raise window above other windows
uk: Підняти вікно над іншими

en: Raise window if covered, otherwise lower it
uk: Підняти вікно на передній план, якщо воно прикрите іншим, інакше опустити

en: Recently used files will be remembered for this many days. If set to 0, recent files will not be remembered; if set to -1, they will be retained indefinitely.
uk: Система пам'ятатиме про використання файлів вказану кількість днів. Якщо встановити значення 0, система не запам'ятовуватиме, якими файлами ви користувалися, якщо встановити значення -1, список використаних файлів зберігатиметься без обмеження за термінами.

en: Remember NumLock state
uk: Запам'ятовувати стан NumLock

en: Represents a change to the color saturation, from 0.0 (grayscale) to 1.0 (full color).
uk: Представляє зміни в насиченості кольору, від 0.0 (відтінки сірого) до 1.0 (повноцінний колір)

en: Represents a change to the default brightness for the blue component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
uk: Представляє зміни в типовій яскравості для синьої компоненти. Нуль означає, що без змін, значення менше за нуль позначає зменшення, значення більше за нуль позначає збільшення.

en: Represents a change to the default brightness for the green component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
uk: Представляє зміни в типовій яскравості для зеленої компоненти. Нуль означає, що без змін, значення менше за нуль позначає зменшення, значення більше за нуль позначає збільшення.

en: Represents a change to the default brightness of the red component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
uk: Представляє зміни в типовій яскравості червоної компоненти. Нуль означає, що без змін, значення менше за нуль позначає зменшення, значення більше за нуль позначає збільшення.

en: Represents a change to the default contrast of the blue component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
uk: Представляє зміни в типовій контрастності синього компоненти. Нуль означає, що без змін у контрасті, значення менше за нуль позначає зменшення, значення більше за нуль позначає збільшення.

en: Represents a change to the default contrast of the green component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
uk: Представляє зміни в типовій контрастності зеленої компоненти. Нуль означає, що без змін у контрасті, значення менше за нуль позначає зменшення, значення більше за нуль позначає збільшення.

en: Represents a change to the default contrast of the red component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
uk: Представляє зміни в типовій контрастності червоної компоненти. Нуль означає, що без змін у контрасті, значення менше за нуль позначає зменшення, значення більше за нуль позначає збільшення.

en: Resize window
uk: Змінити розміри вікна

en: Restore window
uk: Відновити вікно

en: Results for applications contained in this list will be displayed in the specified order. Results for applications not specified in this list will be displayed last, sorted alphabetically.
uk: Результати для програм з цього списку будуть показано у певній послідовності. Результати для програм не з цього списку буде показано останніми, результати будуть розташовані за абеткою.

en: Results for applications contained in this list will be displayed when searching.
uk: Результати для програм з цього списку будуть показані при пошуку.

en: Results for applications contained in this list will not be displayed when searching.
uk: Результати для програм, що містяться у цьому списку, не будуть показані при пошуку.

en: Reverse switch applications
uk: Перемикання між програмами у зворотному порядку

en: Reverse switch system controls
uk: Перемикання між системними елементами керування у зворотному порядку

en: Reverse switch system controls directly
uk: Перемикання між системними елементами керування у зворотному порядку

en: Reverse switch windows
uk: Перемикання між вікнами у зворотному порядку

en: Reverse switch windows directly
uk: Перемикання між вікнами у зворотному порядку

en: Reverse switch windows of an app directly
uk: Перемикання між вікнами програми у зворотному порядку

en: Reverse switch windows of an application
uk: Перемикання вікон програми у зворотному порядку

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
uk: Допоміжний колір градієнта (починаючи з правого або з нижнього боку), при суцільній заливці не використовується.

en: SOCKS proxy host name
uk: Назва вузла  проксі-служби протоколу SOCKS

en: SOCKS proxy port
uk: Порт проксі SOCKS

en: Screen magnifier
uk: Екранна лупа

en: Screen position
uk: Позиція екрана

en: Screen reader
uk: Читання екрану

en: Scroll magnified contents beyond the edges of the desktop
uk: Прокручувати помилковий вміст за краями стільниці

en: Scrolling method
uk: Спосіб гортання

en: Scrolling method used for pointing sticks. The scrolling method can be set to either default (“default”) which uses the default method, none (“none”), which disables scrolling, or middle-button (“on-button-down”) which enables scrolling whilst the middle button is held down.
uk: Спосіб гортання, який буде використано для джойстиків. Спосіб гортання можна зробити або типовим («default»), коли використовуватиметься типовий спосіб, або ніяким («none»), тобто вимкнути гортання, або таким, як для середньої кнопки миші («on-button-down»), тобто увімкнути гортання подібне до того, яке відбувається у відповідь на утримання натиснутою середньої кнопки миші.

en: Secondary Color
uk: Допоміжний колір

en: Secondary button action
uk: Дія вторинної кнопки

en: Secondary click enabled
uk: Вторинне клацання ввімкнено

en: Secondary click time
uk: Час клацання другою

en: Secondary stylus button action, this button is located along the pen handle on some styli like the Grip Pen. Other styli like the Airbrush Pen or the Inking Pen only have one button, this setting is ineffective on those.
uk: Дія додаткової кнопки стила, ця кнопка розташована уздовж тримача пера на деяких стилах на кшталт Grip Pen. Інші стила на зразок Airbrush Pen або Inking Pen, мають лише одну кнопку, це налаштування для них не працює.

en: Secure HTTP proxy host name
uk: Назва вузла проксі-сервера захищеного протоколу HTTP

en: Secure HTTP proxy port
uk: Порт проксі-сервера для захищеного протоколу HTTP

en: Select the proxy configuration mode. Supported values are “none”, “manual”, “auto”. If this is “none”, then proxies are not used. If it is “auto”, the autoconfiguration URL described by the “autoconfig-url” key is used. If it is “manual”, then the proxies described by “/system/proxy/http”, “/system/proxy/https”, “/system/proxy/ftp” and “/system/proxy/socks” will be used. Each of the 4 proxy types is enabled if its “host” key is non-empty and its “port” key is non-0. If an http proxy is configured, but an https proxy is not, then the http proxy is also used for https. If a SOCKS proxy is configured, it is used for all protocols, except that the http, https, and ftp proxy settings override it for those protocols only.
uk: Визначає режим налаштовування проксі-сервера. Підтримувані значення: «none» (немає), «manual» (вручну), «auto» (автоматично). Якщо вказано значення «none», проксі-сервери не використовуватимуться. Якщо вказано значення «auto», буде використано адресу автоматичного налаштовування, яку вказано у ключі «autoconfig-url». Якщо вказано значення «manual», буде використано проксі-сервери, які описано у «/system/proxy/http», «/system/proxy/https», «/system/proxy/ftp» та «/system/proxy/socks». Кожен із чотирьох типів проксі-серверів вважається увімкненим, якщо його ключ «host» має непорожнє значення, а його ключ «port» має значення, яке не дорівнює 0. Якщо налаштовано проксі-сервер http, а проксі-сервер https не налаштовано, проксі-сервер http використовуватиметься і для з'єднань https. Якщо налаштовано проксі-сервер SOCKS, його буде використано для усіх протоколів, окрім випадків, коли параметри проксі-серверів http, https і ftp перевизначають його для окремого протоколу.

en: Send reports of technical problems to the vendor
uk: Надсилати постачальнику звіти про технічні проблеми

en: Send statistics when applications are removed or installed
uk: Надсилати статистику при встановленні або вилученні програм

en: Session type
uk: Тип сеансу

en: Set or unset window to appear always on top
uk: Розмістити вікно поверх решти вікон або скасувати таке розташування

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. Set org.gnome.desktop.session idle-delay to 0 if you do not want to activate the screensaver.
uk: Встановіть цей ключ, щоб увімкнути зберігач екрана при простоюванні сеансу. ЗАСТАРІЛО: Цей ключ застарів та ігнорується. Встановіть ключ org.gnome.session.idle-delay у значення 0, якщо ви не бажаєте вмикати зберігач екрана.

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The “keyboard_command” key must be set with the appropriate command. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
uk: Встановіть значення «true», щоб дозволити вбудовування клавіатури до вікна при спробі розблоковування системи. Для ключа «keyboard_command» має бути встановлено відповідну команду. ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується.

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
uk: Відмітьте цей параметр, щоб мати змогу виконувати клацання мишею на сенсорному пристрої.

en: Set this to TRUE to be able to start a drag by tapping and immediately moving the finger that’s now pressed on the touchpad.
uk: Позначте цей пункт, щоб мати змогу почати перетягування торканням із негайним пересуванням пальця, яким ви натискаєте на сенсорний пристрій.

en: Set this to TRUE to enable button locking for the wheel emulation button. If enabled, the first click of the button enables scrolling, the second click disables scrolling again.
uk: Встановлення для цього параметра значення TRUE призведе до вмикання блокування кнопкою для кнопки емуляції коліщатка миші. Якщо увімкнено, перше клацання кнопкою вмикає гортання, а друге клацання знову його вимикає.

en: Set this to TRUE to enable keyboard repeat.
uk: Позначте, щоб увімкнути повторні натискання клавіш на клавіатурі.

en: Set this to TRUE to enable middle click during simultaneous left and right click.
uk: Встановіть значення «true», щоб увімкнути клацання середньою кнопкою миші на допомогою одночасного клацання лівою і правою кнопками миші.

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for mice.
uk: Позначте, щоб увімкнути зворотне (природне) гортання для миші.

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for touchpads.
uk: Встановіть тут значення «TRUE», щоб увімкнути природне (обернене) гортання для сенсорних панелей.

en: Set this to TRUE to lock the dragging process within a short timeout when the finger is lifted on the touchpad and the tap-and-drag setting is enabled.
uk: Встановіть значення «TRUE», щоб наказати системі блокувати процес перетягування протягом короткого періоду очікування, коли палець піднято з сенсорної панелі і увімкнено режим торкання і перетягування.

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
uk: Встановіть цей ключ, щоб вмикати блокування екрана при увімкненні зберігача екрана.

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to allow logging out after a delay. The delay is specified in the “logout_delay” key. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
uk: Вкажіть значення «true», щоб система пропонувала у вікні розблоковування можливість дозволити вихід із системи після затримки. Тривалість затримки можна визначити за допомогою ключа «logout_delay». ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується.

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
uk: Встановіть цей ключ, щоб у діалоговому вікні розблокування була опція перемикання на інший обліковий запис користувача.

en: Set this to the percentage of the physical pressure range that should map to the logical range.
uk: Встановіть значення частки діапазону фізичного тиску, яку слід відобразити на логічний діапазон.

en: Set this to true to resize with the right button and show a menu with the middle button while holding down the key given in “mouse-button-modifier”; set it to false to make it work the opposite way around.
uk: Встановіть цей параметр, щоб змінювати розмір вікна за допомогою правої кнопки миші та показувати меню за допомогою середньої кнопки миші, натиснення кнопок повинні виконуватися при втримуванні клавіші-модифікатора, яка зазначена ключем «mouse-button-modifier»; якщо цей параметр не встановлено, тоді кнопки будуть працювати навпаки.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the eraser.
uk: Вкажіть це до 1, y1 і x2, y2 кривих натиску застосованих для гумки.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the stylus.
uk: Вкажіть це до 1, y1 і x2, y2 кривих натиску застосованих для стилуса.

en: Set to true to disable all external search provider programs, whether or not they are independently disabled or enabled. External search providers are installed by applications in $XDG_DATA_DIR/gnome-shell/search-providers.
uk: Встановіть цей параметр, щоб вимкнути усі зовнішні засоби пошуку, незалежно від того, чи були вони увімкнені у іншому місці чи ні. Зовнішні засоби пошуку встановлюються програмами у $XDG_DATA_DIR/gnome-shell/search-providers.

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
uk: Встановіть у значення «true», щоб заборонити використання зовнішніх програм для роботи з мініатюрами.

en: Show all installed input sources
uk: Показувати усі встановлені джерела введення

en: Show battery percentage
uk: Показати відсоток заряду акумулятора

en: Show click type window
uk: Показувати вікно типу клацання

en: Show click type window.
uk: Показувати вікно типу клацання.

en: Show date in clock
uk: Показувати дату у годиннику

en: Show details in the lock screen
uk: Показувати подробиці при заблокованому екрані

en: Show full name in the lock screen
uk: Показувати повне ім'я на заблокованому екрані

en: Show full name in the user menu
uk: Показувати повне ім'я в меню

en: Show in the lock screen
uk: Показувати при заблокованому екрані

en: Show notification banners
uk: Показувати банери зі сповіщеннями

en: Show notifications in the lock screen
uk: Показувати сповіщення при заблокованому екрані

en: Show or hide crosshairs
uk: Показати або сховати перехрестя

en: Show status shapes
uk: Показувати форми стану

en: Show the run command prompt
uk: Показати запуск командного рядка

en: Show the week date in the calendar
uk: Показувати дату тижня в календарі

en: Show weekday in clock
uk: Показувати день тижня на годиннику

en: Size of icons in toolbars, either “small” or “large”.
uk: Розмір значків у панелі інструментів: «small» (маленькі значки) або «large» (великі значки).

en: Size of the cursor used as cursor theme.
uk: Розмір вказівника, що використовується у якості теми вказівника.

en: Some applications disregard specifications in ways that result in window manager misfeatures. This option puts the WM in a rigorously correct mode, which gives a more consistent user interface, provided one does not need to run any misbehaving applications.
uk: Деякі програми ігнорують специфікації, що приводить до неправильної поведінки віконного менеджера. Ця опція перемикає віконний менеджер у режим суворої корекції, у результаті чого користувацький інтерфейс стає більш цілісним - при умові, що не потрібен запуск програм, що не підтримують специфікацію.

en: Sound theme name
uk: Назва теми звуків

en: Sounds for events
uk: Звуки для подій

en: Specify the locale to be used for displaying dates, times and numbers formats.
uk: Вказати локаль, яка буде використовуватися для показу дати, часу та чисел.

en: Stop the user from modifying user accounts. By default, we allow adding and removing users, as well as changing other users settings.
uk: Заборонити користувачу змінювати облікові записи. Типово дозволяється додавати та вилучати користувачів, а також змінювати їх параметри.

en: Stylus button action, this button is located along the pen handle.
uk: Дія натискання кнопки, ця кнопка розташована уздовж тримача пера.

en: Stylus pressure curve
uk: Крива натиску стила

en: Stylus pressure range
uk: Діапазон натиску стила

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice with “left”, “right” for right-handed, “mouse” to follow the mouse setting.
uk: Міняти місцями ліву і праву кнопки для мишей під ліву руку з «left»,  «right» — для правої руки, «mouse» — відповідно до налаштувань миші.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
uk: Поміняти місцями ліву і праву кнопки для створення миші для шульги.

en: Switch applications
uk: Перемкнути програми

en: Switch input source
uk: Перемкнути джерело вхідних даних

en: Switch input source backward
uk: Перемкнутися на попереднє джерело вхідних даних

en: Switch system controls
uk: Перемкнути системні керування

en: Switch system controls directly
uk: Перемкнути системні керування напряму

en: Switch to last workspace
uk: Перейти до останнього робочого простору

en: Switch to workspace 1
uk: Перейти до робочого простору 1

en: Switch to workspace 10
uk: Перейти до робочого простору 10

en: Switch to workspace 11
uk: Перейти до робочого простору 11

en: Switch to workspace 12
uk: Перейти до робочого простору 12

en: Switch to workspace 2
uk: Перейти до робочого простору 2

en: Switch to workspace 3
uk: Перейти до робочого простору 3

en: Switch to workspace 4
uk: Перейти до робочого простору 4

en: Switch to workspace 5
uk: Перейти до робочого простору 5

en: Switch to workspace 6
uk: Перейти до робочого простору 6

en: Switch to workspace 7
uk: Перейти до робочого простору 7

en: Switch to workspace 8
uk: Перейти до робочого простору 8

en: Switch to workspace 9
uk: Перейти до робочого простору 9

en: Switch to workspace above
uk: Перейти на робочий простір вище

en: Switch to workspace below
uk: Перейти на робочий простір нижче

en: Switch to workspace left
uk: Перейти на робочий простір ліворуч

en: Switch to workspace right
uk: Перейти на робочий простір праворуч

en: Switch windows
uk: Перемкнути вікна

en: Switch windows directly
uk: Перемкнути вікна напряму

en: Switch windows of an app directly
uk: Перемкнути вікна програм напряму

en: Switch windows of an application
uk: Перемкнути вікна програм

en: System Bell is Audible
uk: Увімкнути системний гудок

en: Tablet area
uk: Область планшета

en: Tablet aspect ratio
uk: Співвідношення сторін планшета

en: Tablet left-handed mode
uk: Планшет у режимі шульги

en: Tablet mapping
uk: Зіставлення планшета

en: Tap Button Map
uk: Прив'язка торкання до кнопок

en: Tasks needs terminal
uk: Програмі завдань потрібен термінал

en: Tells the WM how to implement the visual indication that the system bell or another application “bell” indicator has been rung. Currently there are two valid values, “fullscreen-flash”, which causes a fullscreen white-black flash, and “frame-flash” which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default “system beep”), the currently focused window’s titlebar is flashed.
uk: Повідомляє засобу для керування вікнами, як реалізувати візуальну індикацію системного гудка або «гудка» іншої програми. У поточній версії передбачено два чинних значення: «fullscreen-flash», яке спричиняє повноекранне біло-чорне блимання, та «frame-flash», яке спричиняє блимання смужки заголовка вікна програми, яка надсилає сигнал-гудок. Якщо програма, яка надсилає гудок є невідомою (звичайний випадок для типового «системного гудка»), буде здійснено блимання смужкою заголовка поточного фокусованого вікна.

en: Terminal application
uk: Програма термінала

en: Terminal program to use when starting applications that require one. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The default terminal is handled in GIO.
uk: Програма термінала, що використовується при запуску програм, яким потрібен термінал. ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується. Термінал типово обробляється у GIO.

en: Tertiary button action
uk: Дія третьої кнопки

en: Tertiary stylus button action, this button is located along the pen handle on some styli like the 3D Pen. Other styli like the Grip Pen only have two buttons, this setting is ineffective on those.
uk: Дія третьої кнопки стила, ця кнопка розташована уздовж тримача пера на деяких стилах на кшталт 3D Pen. Інші стила на зразок Grip Pen, мають лише дві кнопки, це налаштування для них не працює.

en: Text scaling factor
uk: Коефіцієнт масштабування тексту

en: The XDG sound theme to use for event sounds.
uk: Тема звуків XDG, що використовується для озвучення подій.

en: The XKB model to use. The value is the same identifier as defined by xkeyboard-config’s geometry files.
uk: Модель XKB, якою слід скористатися. Значення є таким самим, що ідентифікатор, який визначено файлами геометрії xkeyboard-config.

en: The active dwell click mode. Possible values are “window” and “gesture”.
uk: Увімкнути режим клацання за утримування. Можливі значення «window» і «gesture».

en: The amount to delay taking the break by, if the user requests a delay, in seconds.
uk: Затримка перерви у секундах, якщо користувач надіслав запит щодо затримки.

en: The application that this policy is for.
uk: Додаток, для якого це є політикою.

en: The color of the the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
uk: Колір вертикальних і горизонтальних ліній, які створюють перехрестя.

en: The command that will be run, if the “embedded_keyboard_enabled” key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
uk: Команда, яку буде виконано, якщо встановлено значення «true» для ключа «embedded_keyboard_enabled» для вбудовування віджета клавіатури до вікна. Ця команда має реалізовувати інтерфейс додатків XEMBED і виводити XID вікна до стандартного виведення. ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується.

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the “logout_enable” key is set to TRUE. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
uk: Команда, яку буде викликано, у відповідь на натискання кнопки виходу із системи. Ця команда має просто здійснити вихід користувача з системи без будь-якого зовнішнього втручання. Цей ключ працює, лише якщо для ключа «logout_enable» встановлено значення «true». ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується.

en: The default, true, indicates that a window will be raised whenever its client area or its frame is clicked. Setting this to false means that a window will not be raised if it is clicked on the client area. To raise it, one can click anywhere in the window’s frame, or Super-click on any part of the window. This mode is useful if one uses many overlapping windows.
uk: Типове значення, «true», означає, що вікно буде піднято, кожного разу, коли користувач клацатиме у клієнтській області або рамці вікна. Встановлення значення «false» означає, що вікно не підніматиметься, якщо буде здійснено клацання у клієнтській область. Щоб підняти вікно, можна клацнути будь-де у рамці вікна або клацнути із одночасним натисканням клавіші Super у будь-якій частині вікна. Цей режим корисний, якщо у системі використовується багато вікон, які перекриваються.

en: The duration of each rest break, in seconds.
uk: Тривалість кожної з перерв на відпочинок, у секундах.

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
uk: Клавіатурне скорочення було породжено, коли клавішу натиснуто для власної дії.

en: The limit on the amount of daily screen time the user is allowed, in seconds.
uk: Обмеження на щоденний дозволений користувачеві час за екраном, у секундах.

en: The list of IDs of applications that are explicitly included in this folder.
uk: Перелік ідентифікаторів програми, які явними чином включено до цієї теки.

en: The locale to use for dates / numbers formats
uk: Локаль, що використовується для формату дат та чисел

en: The machine name to proxy FTP through.
uk: Ім'я машини проксі-сервера для протоколу FTP.

en: The machine name to proxy HTTP through.
uk: Назва вузла проксі-сервера протоколу HTTP.

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
uk: Ім'я машини проксі-сервера для захищеного протоколу HTTP.

en: The machine name to use as a SOCKS proxy.
uk: Назва машини, що використовується як SOCKS-проксі.

en: The magnified view either fills the entire screen, or occupies the top-half, bottom-half, left-half, or right-half of the screen.
uk: Збільшений перегляд або заповнює простір екрана, або займає верхню половину, нижню половину, ліву половину, або праву половину екрана.

en: The maximum accuracy level of location.
uk: Максимальна точність місця перебування.

en: The name of the application folder.
uk: Назва теки програм.

en: The name of the session to use. Known value is “gnome”.
uk: Назва сеансу, яким слід скористатися. Відоме значення — «gnome».

en: The names of the workspaces
uk: Назви робочих просторів

en: The number of seconds after screensaver activation before locking the screen.
uk: Кількість секунд до блокування екрана після увімкнення зберігача екрана.

en: The number of seconds after the screensaver activation before a logout option will appear in the unlock dialog. This key has effect only if the “logout_enable” key is set to TRUE. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored
uk: Кількість секунд після активації зберігача екрана, перш ніж у діалоговому вікні розблоковування системи з'явиться пункт виходу із системи. Цей ключ працює, лише якщо для ключа «logout_enable» встановлено значення «true». ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується.

en: The number of seconds of inactivity before the session is considered idle.
uk: Кількість секунд неактивності, після яких сеанс вважається неактивним.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
uk: Порядок субпіксельних елементів на екрані LCD; лише якщо встановлено тип згладжування «rgba». Можливі значення: «rgb» (червоний ліворуч, найчастіше), «bgr» (синій ліворуч), «vrgb» (червоний згори), «vbgr» (червоний знизу).

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/ftp/host” that you proxy through.
uk: Порт на машині, визначений у «/system/proxy/ftp/host, що використовується як проксі.

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/http/host” that you proxy through.
uk: Порт, через який відбувається проксі-з'єднання на комп'ютері, визначеному у "/system/proxy/http/host"

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/https/host” that you proxy through.
uk: Порт на машині, визначений у «/system/proxy/https/host, що використовується як проксі.

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/socks/host” that you proxy through.
uk: Порт на машині, визначений у “/system/proxy/socks/host”, що ви використовуєте як проксі.

en: The power of the magnification. A value of 1.0 means no magnification. A value of 2.0 doubles the size.
uk: Сила збільшення. Значення 1.0 означає, що немає збільшення. Значення 2.0 — подвійне збільшення розміру.

en: The preferred accent color for the user interface. Valid values are "blue", "teal", "green", "yellow", "orange", "red", "pink", "purple", "slate".
uk: Бажаний колір акцентування для інтерфейсу користувача. Коректними значеннями є «blue», «teal», «green», «yellow», «orange», «red», «pink», «purple», «slate».

en: The preferred color scheme for the user interface. Valid values are “default”, “prefer-dark”, “prefer-light”.
uk: Бажана схема кольорів для інтерфейсу користувача. Коректними значеннями є «default», «prefer-dark», «prefer-light».

en: The remembered state of the NumLock LED.
uk: Запам'ятований стан індикатора NumLock.

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
uk: Тема визначає появу рамок вікна, смуги заголовків тощо. ЗАСТАРІЛО: Цей ключ застарілий і ігнорується.

en: The time between rest breaks, in seconds.
uk: Час між перервами на відпочинок, у секундах.

en: The time delay before raising a window if auto-raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
uk: Затримка перед переміщенням вікна на передній план, якщо увімкнено параметр «auto-raise». Час вказується у мілісекундах.

en: The type of action triggered by the button being pressed.
uk: Тип дій викликаних кнопками, натискаючи їх.

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
uk: Тип згладжування, що використовується при растеризації шрифтів. Можливі значення: «none» — без згладжування, «grayscale» — стандартне чорно-біле згладжування, «rgba» — субпіксельне згладжування (лише рідкокристалічні екрани).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no hinting and “slight” for fitting only to the Y-axis like Microsoft’s ClearType, DirectWrite and Adobe’s proprietary font rendering engine. Ignores native hinting within the font, generates hints algorithmically. Used on Ubuntu by default. Recommended. The meaning of “medium” and “full” depends on the font format (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) and the installed version of FreeType. They usually try to fit glyphs to both the X and the Y axis (except for .otf: Y-only). This can lead to distortion and/or inconsistent rendering depending on the quality of the font, the font format and the state of FreeType’s font engines.
uk: Тип хінтінгу, яким слід скористатися для обробки зображень символів шрифту. Можливі значення: «none» — без хінтінгу і «slight» — для встановлення відповідності за віссю Y, подібно до пропрієтарних рушіїв обробки шрифтів Microsoft ClearType, DirectWrite і Adobe. Призводить до ігнорування природного хінтінгу у шрифті — хінтінг буде визначено за алгоритмом. Використовується типово в Ubuntu. Рекомендовано. Значення «medium» і «full» залежить від формату шрифту (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) і встановленої версії FreeType. Їхнє використання призводить до коригування символів за обома вісями, X та Y (окрім .otf — там коригування виконується лише за віссю Y). Це може призвести до викривлення і/або різнорідності вигляду символів, залежно від якості шрифту, формату шрифту та стану рушіїв шрифтів FreeType.

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; “click” means windows must be clicked in order to focus them, “sloppy” means windows are focused when the mouse enters the window, and “mouse” means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
uk: Режим фокусу вікна визначає спосіб активування вікна. Параметр приймає три можливих значення: «click» — для передачі фокусу до вікна потрібно клацнути по вікну; «sloppy» — вікно отримує фокус, коли вказівник миші потрапляє в межі вікна; «mouse» — вікно отримує фокус, коли вказівник миші в межі вікна, й втрачає фокус, коли вказівник миші виходить за межі вікна.

en: The zero-based index into the input sources list specifying the current one in effect. The value is automatically capped to remain in the range [0, sources_length) as long as the sources list isn’t empty. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
uk: Індекс у списку джерел введення (відлік виконується від 0), який вказує на поточне джерело введення. Значення автоматично обрізається до діапазону [0, sources_length), якщо список джерел є непорожнім. ЗАСТАРІЛИЙ: цей ключ є застарілим, його буде проігноровано.

en: Thickness of the crosshairs in pixels
uk: Товщина перехрестя, в точках

en: This key contains a list of hosts which are connected to directly, rather than via the proxy (if it is active). The values can be hostnames, domains (using an initial wildcard like *.foo.com), IP host addresses (both IPv4 and IPv6) and network addresses with a netmask (something like 192.168.0.0/24).
uk: Цей ключ містить перелік вузлів, з'єднання з якими встановлюється безпосередньо, обминаючи проксі-службу (якщо вона активна). Значення можуть бути іменами вузлів, доменами (з використанням шаблонів подібних до *.foo.com), IP адресами вузлів (як IPv4, так і IPv6) та адресами мереж з використанням маски (щось схоже не, 192.168.0.0/24).

en: This key is not used; HTTP proxying is enabled when the host key is non-empty and the port is non-0.
uk: Цей ключ не використовується; проксі-сервер HTTP увімкнено, якщо вказано значення ключа вузла, ключ порту повинен мати ненульове значення.

en: This key overrides the automatic hiding of the Universal Access status icon when no accessibility features are enabled.
uk: Цей ключ скасовує автоматичне приховування значка стану універсального доступу, коли увімкнено спеціальні можливості.

en: This key overrides the hiding of the text caret in noneditable text in applications.
uk: Цей ключ скасовує приховування курсора введення в нередагованих текстових полях програм.

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are “toggle-maximize” which will maximize/unmaximize the window, “toggle-maximize-horizontally” and “toggle-maximize-vertically” which will maximize/unmaximize the window in that direction only, “minimize” which will minimize the window, “menu” which will display the window menu, “lower” which will put the window behind all the others, and “none” which will not do anything.
uk: За допомогою цього параметра можна визначити результат подвійного клацання на смужці заголовка. Поточними коректними варіантами значення параметра є «toggle-maximize» для максимізації або зменшення вікна, «toggle-maximize-horizontally» та «toggle-maximize-vertically» максимізація або зменшення вікна лише в одному напрямку, «minimize» для мінімізації вікна, «menu» для показу меню вікна, «lower» для розташування вікна під іншими і «none» для варіанта із ігнорування клацання.

en: This option determines the effects of middle-clicking on the title bar. Current valid options are “toggle-maximize” which will maximize/unmaximize the window, “toggle-maximize-horizontally” and “toggle-maximize-vertically” which will maximize/unmaximize the window in that direction only, “minimize” which will minimize the window, “menu” which will display the window menu, “lower” which will put the window behind all the others, and “none” which will not do anything.
uk: За допомогою цього параметра можна визначити результат клацання середньою кнопкою на смужці заголовка. Поточними коректними варіантами значення параметра є «toggle-maximize» для максимізації або зменшення вікна, «toggle-maximize-horizontally» та «toggle-maximize-vertically» максимізація або зменшення вікна лише в одному напрямку, «minimize» для мінімізації вікна, «menu» для показу меню вікна, «lower» для розташування вікна під іншими і «none» для варіанта із ігнорування клацання.

en: This option determines the effects of right-clicking on the title bar. Current valid options are “toggle-maximize” which will maximize/unmaximize the window, “toggle-maximize-horizontally” and “toggle-maximize-vertically” which will maximize/unmaximize the window in that direction only, “minimize” which will minimize the window, “menu” which will display the window menu, “lower” which will put the window behind all the others, and “none” which will not do anything.
uk: За допомогою цього параметра можна визначити результат клацання правою кнопкою на смужці заголовка. Поточними коректними варіантами значення параметра є «toggle-maximize» для максимізації або зменшення вікна, «toggle-maximize-horizontally» та «toggle-maximize-vertically» максимізація або зменшення вікна лише в одному напрямку, «minimize» для мінімізації вікна, «menu» для показу меню вікна, «lower» для розташування вікна під іншими і «none» для варіанта із ігнорування клацання.

en: This option provides additional control over how newly created windows get focus. It has two possible values; “smart” applies the user’s normal focus mode, and “strict” results in new windows not being given focus automatically.
uk: Цей ключ надає у ваше розпорядження додаткові засоби керування тим, як передаватиметься фокусування до новостворених вікон. Можливі два значення ключа: «smart» реалізовує звичний режим фокусування для користувача, а «strict» призводитиме до того, що нові вікна не отримуватимуть фокуса автоматично.

en: Thumbnails will not be created for files whose mime-type is contained in the list.
uk: Мініатюри не будуть створюватися для файлів, якщо відповідний файлам тип MIME знаходиться у списку.

en: Time after which the cursor stops blinking, in seconds.
uk: Час, після якого курсор перестає блимати, у секундах.

en: Time before locking
uk: Час спрацьовування блокування

en: Time before logout option
uk: Час перед опцією завершення сеансу

en: Time before session is considered idle
uk: Час, після якого сеанс вважається неактивним

en: Time between breaks
uk: Проміжок між перервами

en: Time in seconds before a click is triggered.
uk: Час у секундах до виконання клацання.

en: Time in seconds before a simulated secondary click is triggered.
uk: Час у секундах до виконання симульованого вторинного клацання клацання.

en: Timeout before click repeat
uk: Затримка перед повторним клацанням

en: Timeout between click repeats
uk: Затримка між повторами натиснень

en: Timeout in milliseconds before a click starts repeating (on spinner buttons for example).
uk: Затримка у мілісекундах перед повторним клацанням (наприклад, для кнопок-лічильників).

en: Timeout in milliseconds between repeated clicks when a button is left pressed.
uk: Затримка у мілісекундах між натисненнями, якщо кнопка утримується у натисненому стані.

en: Toggle fullscreen mode
uk: Перемикання повноекранного режиму

en: Toggle maximization state
uk: Перемкнути стан розгортання вікна на весь екран

en: Toggle window always appearing on top
uk: Перемикання вікна поверх інших

en: Toggle window on all workspaces or one
uk: Перемикання вікна на всі робочі простори або один

en: Toggle window to be always on top
uk: Перемикання вікна поверх решти

en: Toolbar Detachable
uk: Відривна панель інструментів

en: Toolbar Icon Size
uk: Розмір значка на панелі інструментів

en: Toolbar Style
uk: Стиль панелі інструментів

en: Toolbar Style. Valid values are “both”, “both-horiz”, “icons”, and “text”.
uk: Стиль панелі інструментів. Доступні значення: «both» (значки та текст), «both-horiz» (значки та текст по горизонталі), «icons» (значки), «text» (текст).

en: Touchpad button orientation
uk: Орієнтація кнопок сенсорної панелі

en: Touchpad enabled
uk: Сенсорна панель увімкнена

en: Touchscreen output mapping
uk: Прив'язка виведення даних сенсорного екрана

en: Translate the name
uk: Транслювати ім'я

en: True to emit a notification a few minutes before a break is due.
uk: «Істина», якщо слід видати сповіщення, коли до перерви лишиться декілька хвилин.

en: True to emit a notification when a break is due to start.
uk: «Істина», якщо слід видати сповіщення, коли перерва починається.

en: True to emit a notification when a break is overdue.
uk: «Істина», якщо слід видати сповіщення, коли перерву прострочено.

en: True to fade the screen during rest breaks.
uk: «Істина», якщо слід притлумлювати кольори екрана під час перерв на відпочинок.

en: True to lock the screen during rest breaks.
uk: «Істина», якщо слід блокувати екран під час перерв на відпочинок.

en: True to play a sound when a break finishes.
uk: «Істина», якщо слід відтворювати звук, коли перерва завершується.

en: True to show a prominent countdown shortly before a break is due.
uk: «Істина», якщо слід показувати видимий відлік часу незадовго до початку перерви.

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a “bell” or “beep”; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments.
uk: Вмикає візуальну індикацію випадків, коли програм чи система видає сигнал або гудок, стане в нагоді для людей з вадами слуху чи у шумному середовищі.

en: URI to use for the background image. Note that the backend only supports local (file://) URIs.
uk: URI зображення, що використовується для тла. Підтримуються лише локальні URI (file://).

en: URL that provides proxy configuration values. When mode is “auto”, this URL is used to look up proxy information for all protocols.
uk: URL, що надає дані для налаштування проксі. Коли режим «auto», цей URL використовується для пошуку інформації про проксі для всіх протоколів.

en: Unused; ignore
uk: Не використовується; ігнорується

en: Use HTTP proxy for all protocols
uk: Використовувати HTTP-проксі для усіх протоколів

en: Use different input sources for each window
uk: Використовувати різні джерела введення для кожного вікна

en: Use standard system font in window titles
uk: Використання стандартного системного шрифту у заголовках вікон

en: User name to pass as authentication when doing HTTP proxying.
uk: Ім'я користувача для автентифікації при підключенні до проксі HTTP.

en: Visual Bell Type
uk: Тип візуального сигналу

en: When USB devices should be rejected
uk: Умови заборони пристроїв USB

en: When enabled, input sources get attached to the currently focused window when activated.
uk: Обрана опція дозволяє прикріпити вікно вхідного джерела за допомогою активації

en: When enabled, touchpads that support edge scrolling will have that feature enabled.
uk: Якщо позначено, то функціонал гортання біля краю буде увімкнений для сенсорних панелей, що його підтримують.

en: When enabled, touchpads that support two-finger scrolling will have that feature enabled.
uk: Якщо позначено, то функціонал гортання двома пальцями буде увімкнений для сенсорних панелей, що його підтримують.

en: When enabled, touchpads will be disabled while typing on the keyboard.
uk: Якщо позначено, сенсорну панель буде вимкнено під час набору тексту на клавіатурі.

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
uk: Якщо встановлено значення «true», GNOME запам'ятовуватиме стан перемикача NumLock між сеансами.

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
uk: Чи показувати анімацію. Зауважте, цей ключ є глобальним, він змінює поведінку віконного менеджера, панелі й т. п.

en: Whether edge scrolling is enabled
uk: Чи увімкнене гортання біля краю

en: Whether menus should have a tearoff.
uk: Чи може користувач відривати меню від панелі.

en: Whether notification banners are visible for application notifications.
uk: Чи є банери зі сповіщеннями видимими для сповіщень програм.

en: Whether notification banners for this application are shown or not. Does not affect clicking on message tray buttons.
uk: Чи показувати банери зі сповіщеннями для цієї програми. Не стосується результатів клацання на кнопках повідомлень у лотку системи.

en: Whether notifications are globally enabled for this application.
uk: Чи увімкнено глобально сповіщення для цієї програми.

en: Whether notifications are shown in the lock screen or not.
uk: Чи показувати сповіщення при заблокованому екрані.

en: Whether notifications from this application are expanded automatically when in banner mode.
uk: Чи повинні сповіщення цієї програми автоматично розгортатися у режимі банерів.

en: Whether notifications from this application are shown when the screen is locked.
uk: Чи показувати сповіщення цієї програми при заблокованому екрані.

en: Whether notifications should be accompanied by sound alerts.
uk: Чи супроводжуються сповіщення звуковими сигналами.

en: Whether scrollbars should be overlayed as indicators. Depending on input devices in use, permanent scrollbars may still be displayed.
uk: Чи слід накладати смужку гортання як індикатор. Залежно від пристроїв введення, які використовуються, система може показувати смужки гортання, які не ховаються.

en: Whether the clock displays in 24h or 12h format
uk: У якому форматі показує час годинник: у 12-значному або у 24-значному

en: Whether the clock shows seconds
uk: Чи показувати секунди

en: Whether the cursor should blink.
uk: Чи має курсор блимати.

en: Whether the default calendar application needs a terminal to run. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The preferred calendar application is the application handling the text/calendar mime type, whether it needs a terminal is taken from its desktop file.
uk: Чи потрібен календарю термінал. ЗАСТАРІЛО: цей ключ застарів та ігнорується. Пріоритетною програмою-календарем є програма, яка обробляє тип MIME text/calendar. Потреба у терміналі визначається у її desktop-файлі.

en: Whether the default tasks application needs a terminal to run.
uk: Чи потрібен запуск термінала для типової програми для обробки завдань.

en: Whether the magnified view should be centered over the location of the system mouse and move with it.
uk: Чи слід збільшеному перегляду бути понад перебуванням системного вказівника й рухати за допомогою нього.

en: Whether the name key is a filename to be looked up in /usr/share/desktop-directories.
uk: Чи є ключ «name» ім'ям файлу, який буде шукатися у /usr/share/desktop-directories.

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
uk: Чи увімкнено екранну клавіатуру.

en: Whether the privacy screen is enabled
uk: Чи увімкнено екран конфіденційності

en: Whether the screen magnifier is turned on.
uk: Чи увімкнено збільшувач екрану.

en: Whether the screen reader is turned on.
uk: Чи увімкнено систему читання з екрану.

en: Whether the sticky keys accessibility feature is turned on.
uk: Чи увімкнено можливості пружних клавіш.

en: Whether the summary and body of notifications from this application will be visible in the locked screen.
uk: Чи показувати резюме та вміст сповіщень цієї програми при заблокованому екрані.

en: Whether the user can detach menubars and move them around.
uk: Чи може користувач відірвати панель меню та перемістити її у інше місце.

en: Whether the user can detach toolbars and move them around.
uk: Чи може користувач відірвати панель інструментів та перемістити її у інше місце.

en: Whether the user can dynamically type a new accelerator when positioned over an active menuitem.
uk: Чи може користувач динамічно використовувати новий прискорювач для активних елементів меню.

en: Whether the users full name is shown in the user menu or not.
uk: Чи показувати повне ім'я користувача в меню.

en: Whether the user’s full name is shown in the lock screen or not. This only affects the screen shield, the name is always shown in the unlock dialog.
uk: Визначає, чи буде показано ім'я користувача повністю на екрані блокування. Це стосується лише фонової частини екрана, ім'я буде безумовно показано у діалоговому вікні розблоковування.

en: Whether the “Bounce Keys” keyboard accessibility feature is turned on.
uk: Чи увімкнено пружні клавіші в доступності.

en: Whether the “Mouse Keys” accessibility feature is turned on.
uk: Чи увімкнено можливості клавіш миші.

en: Whether the “Slow Keys” accessibility feature is turned on.
uk: Чи увімкнено можливості повільних клавіш.

en: Whether the “Toggle Keys” accessibility feature is turned on.
uk: Чи увімкнено можливості доступності клавіш-перемикачів.

en: Whether to automatically mount media
uk: Монтувати носії автоматично

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
uk: Автоматично відкривати теку для носія, змонтованого у автоматичний спосіб

en: Whether to automatically update the timezone using geolocation.
uk: Чи оновлювати часовий пояс автоматично, використовуючи геопозиціювання.

en: Whether to beep when a key is accepted.
uk: Чи подавати гудок, коли клавішу прийнято.

en: Whether to beep when a key is first pressed.
uk: Чи подавати гудок, коли клавішу натиснуто вперше.

en: Whether to beep when a key is rejected.
uk: Чи подавати гудок, коли клавішу відпущено.

en: Whether to beep when a keyboard accessibility feature is enabled or disabled.
uk: Чи лунає гудок, коли можливості доступності клавіатури увімкнено чи вимкнено.

en: Whether to beep when a modifier key is pressed.
uk: Чи подавати гудок, коли клавішу модифікатора натиснуто.

en: Whether to disable keyboard accessibility after a timeout, useful for shared machines.
uk: Чи вимикати можливості клавіатури після закінчення певного часу, корисно для спільних машин.

en: Whether to disable sticky keys if two keys are pressed at the same time.
uk: Чи вимикати пружні клавіші, якщо дві клавіші натиснуто одночасно.

en: Whether to disable the touchpad while typing
uk: Чи вимикати сенсорну панель при набиранні тексту

en: Whether to make the screen grayscale once the user’s screen time limit is reached.
uk: Визначає, чи слід змінювати кольори не екрані на тони сірого, щойно буде досягнуто обмеження на час користувача за екраном.

en: Whether to play sounds on input events.
uk: Чи відтворювати звуки під час подій введення даних.

en: Whether to play sounds on user events.
uk: Відтворювати звуки для подій користувача.

en: Whether to protect USB devices
uk: Чи слід захищати пристрої USB

en: Whether to remember application usage
uk: Чи запам'ятовувати програми, що використовуються

en: Whether to remember recently used files
uk: Чи запам'ятовувати недавно використані файли

en: Whether to remove old files from the trash automatically
uk: Чи вилучати автоматично старі файли зі смітника

en: Whether to remove old temporary files automatically
uk: Чи вилучати автоматично старі тимчасові файли

en: Whether to resize with the right button
uk: Чи змінювати розмір за допомогою правої кнопки

en: Whether to use shapes to indicate status in addition or instead of color.
uk: Визначає, чи слід використовувати форми для позначення стану на додачу до кольору або замість нього.

en: Whether to use the HTTP proxy for all protocols or not.
uk: Чи слід використовувати HTTP-для усіх протоколів зв'язку.

en: Whether to use the high contrast style.
uk: Чи слід використовувати висококонтрастний стиль.

en: Whether toolkits should load accessibility related modules.
uk: Чи повинен інструментарій завантажити доступність зв'язаних модулів.

en: Whether two-finger scrolling is enabled
uk: Чи увімкнене гортання двома пальцями

en: Whether volume can be set above 100%, using software amplification.
uk: Чи можна встановлювати гучність понад 100%, використовуючи підсилення програмного забезпечення.

en: Whether windows should be raised when their client area is clicked
uk: Чи повинне вікно переміщатися на передній план, при натисканні на область цього вікна.

en: Width in pixels of the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
uk: Ширина, в точках, вертикальних і горизонтальних ліній, які створюють перехрестя.

en: Window focus mode
uk: Режим фокусу вікна

en: Window scaling factor
uk: Коефіцієнт масштабування вікна

en: Window title font
uk: Шрифт заголовку вікна

en: XKB model to use
uk: Модель XKB для використання
