gdk-pixbuf master - en to lo translation catalogue (186 entries)

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
lo: ຕົວຊີ້ໄປຫາຂໍ້ມູນພິກເຊວຂອງ pixbuf

en: ANI image was truncated or incomplete.
lo: ຮູບພາບ ANI ຖືກຕັດອອກ ຫຼື ບໍ່ສົມບູນ.

en: BMP image has bogus header data
lo: ຮູບພາບ BMP ມີຂໍ້ມູນສ່ວນຫົວທີ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: BMP image has oversize palette
lo: ຮູບພາບ BMP ມີຊຸດສີຂະໜາດໃຫຍ່ເກີນໄປ

en: BMP image has unsupported depth
lo: ຮູບພາບ BMP ມີຄວາມເລິກສີທີ່ບໍ່ຮອງຮັບ

en: BMP image has unsupported header size
lo: ຮູບພາບ BMP ມີຂະໜາດສ່ວນຫົວທີ່ບໍ່ຮອງຮັບ

en: BMP image width too large
lo: ຄວາມກວ້າງຂອງຮູບພາບ BMP ໃຫຍ່ເກີນໄປ

en: Bits per Sample
lo: ບິດຕໍ່ຕົວຢ່າງ

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
lo: ຈຳນວນບິດຕໍ່ຊ່ອງສີຂອງຮູບພາບ PNG ບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
lo: ຈຳນວນບິດຕໍ່ຊ່ອງສີຂອງ PNG ທີ່ຜ່ານການແປງບໍ່ແມ່ນ 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໜ່ວຍຄວາມຈຳໃຫ້ສ່ວນຫົວ TGA

en: Cannot allocate colormap
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນຊຸດສີ

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໜ່ວຍຄວາມຈຳໃຫ້ໂຄງສ້າງ context ຂອງ TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໜ່ວຍຄວາມຈຳສຳລັບການໂຫຼດຮູບພາບ PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໜ່ວຍຄວາມຈຳສຳລັບການໂຫຼດຮູບພາບ XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນ pixbuf ໃໝ່

en: Cannot read XPM colormap
lo: ບໍ່ສາມາດອ່ານຊຸດສີ XPM

en: Color profile has invalid length %d
lo: ໂປຣໄຟລ໌ສີມີຄວາມຍາວບໍ່ຖືກຕ້ອງ %d

en: Color profile has invalid length %d.
lo: ໂປຣໄຟລ໌ສີມີຄວາມຍາວບໍ່ຖືກຕ້ອງ %d.

en: Color profile has invalid length “%u”.
lo: ໂປຣໄຟລ໌ສີມີຄວາມຍາວບໍ່ຖືກຕ້ອງ “%u”.

en: Colorspace
lo: ພື້ນທີ່ສີ

en: Compressed icons are not supported
lo: ບໍ່ຮອງຮັບໄອຄອນທີ່ຖືກບີບອັດ

en: Could not allocate memory: %s
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໜ່ວຍຄວາມຈຳ: %s

en: Could not create stream: %s
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງສະຕຣີມ: %s

en: Could not decode ICNS file
lo: ບໍ່ສາມາດຖອດລະຫັດໄຟລ໌ ICNS

en: Could not get image height (bad TIFF file)
lo: ບໍ່ສາມາດເອົາຄວາມສູງຂອງຮູບພາບໄດ້ (ໄຟລ໌ TIFF ບໍ່ດີ)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
lo: ບໍ່ສາມາດເອົາຄວາມກວ້າງຂອງຮູບພາບໄດ້ (ໄຟລ໌ TIFF ບໍ່ດີ)

en: Could not read from stream: %s
lo: ບໍ່ສາມາດອ່ານຈາກສະຕຣີມ: %s

en: Could not seek stream: %s
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາຕຳແໜ່ງໃນສະຕຣີມ: %s

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໜ່ວຍຄວາມຈຳສຳລັບການໂຫຼດໄຟລ໌ JPEG

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໜ່ວຍຄວາມຈຳສຳລັບການໂຫຼດ PNG

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໜ່ວຍຄວາມຈຳສຳລັບບັນທຶກໄຟລ໌ BMP

en: Couldn’t load bitmap
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດ bitmap

en: Couldn’t load metafile
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດ metafile

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
lo: ບໍ່ສາມາດຮັບຮູ້ຮູບແບບໄຟລ໌ຮູບພາບສຳລັບໄຟລ໌ “%s”

en: Couldn’t save
lo: ບໍ່ສາມາດບັນທຶກ

en: Couldn’t write to BMP file
lo: ບໍ່ສາມາດຂຽນລົງໄຟລ໌ BMP

en: Couldn’t write to TIFF file
lo: ບໍ່ສາມາດຂຽນລົງໄຟລ໌ TIFF

en: Cursor hotspot outside image
lo: ຈຸດ hotspot ຂອງເຄີເຊີຢູ່ນອກຮູບພາບ

en: Dimensions do not match data
lo: ຂະໜາດບໍ່ກົງກັບຂໍ້ມູນ

en: Dimensions of TIFF image too large
lo: ຂະໜາດຂອງຮູບພາບ TIFF ໃຫຍ່ເກີນໄປ

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
lo: ຜິດພາດໃນການຕີຄວາມໝາຍໄຟລ໌ຮູບພາບ JPEG (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
lo: ການອ່ານຮູບພາບ ICNS ຜິດພາດ: %s

en: Error while decoding colormap
lo: ຜິດພາດຂະນະຖອດລະຫັດຊຸດສີ

en: Error writing to image file: %s
lo: ຂຽນຂໍ້ມູນລົງໄຟລ໌ຮູບພາບຜິດພາດ: %s

en: Error writing to image stream
lo: ຂຽນຂໍ້ມູນລົງສະຕຣີມຮູບພາບຜິດພາດ

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນ %d ໄບຕ໌ສຳລັບບັບເຟີອ່ານໄຟລ໌

en: Failed to allocate QTIF context structure.
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນໂຄງສ້າງ context ຂອງ QTIF.

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
lo: ບໍ່ສາມາດປິດ “%s” ໃນຂະນະທີ່ກຳລັງຂຽນຮູບພາບ, ຂໍ້ມູນທັງໝົດອາດຈະບໍ່ໄດ້ຖືກບັນທຶກ: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງອັອບເຈັກ GdkPixbufLoader.

en: Failed to find an image data atom.
lo: ບໍ່ພົບ atom ຂໍ້ມູນຮູບພາບ.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດຂໍ້ມູນ RGB ຈາກໄຟລ໌ TIFF

en: Failed to load TIFF image
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດຮູບພາບ TIFF

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດພາບເຄື່ອນໄຫວ “%s”: ບໍ່ຊາບສາເຫດ, ອາດເປັນຍ້ອນໄຟລ໌ພາບເຄື່ອນໄຫວເສຍຫາຍ

en: Failed to load image “%s”: %s
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດຮູບພາບ “%s”: %s

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດຮູບພາບ “%s”: ບໍ່ຊາບສາເຫດ, ອາດເປັນຍ້ອນໄຟລ໌ຮູບພາບເສຍຫາຍ

en: Failed to open TIFF image
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດຮູບພາບ TIFF

en: Failed to open file “%s”: %s
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດໄຟລ໌ “%s”: %s

en: Failed to open temporary file
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດໄຟລ໌ຊົ່ວຄາວ

en: Failed to open “%s” for writing: %s
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດ “%s” ເພື່ອຂຽນ: %s

en: Failed to read QTIF header
lo: ບໍ່ສາມາດອ່ານສ່ວນຫົວ QTIF

en: Failed to read from temporary file
lo: ບໍ່ສາມາດອ່ານຈາກໄຟລ໌ຊົ່ວຄາວ

en: Failed to save TIFF image
lo: ບໍ່ສາມາດບັນທຶກຮູບພາບ TIFF

en: Failed to skip the next %d byte with seek().
lo: ບໍ່ສາມາດຂ້າມ %d ໄບຕ໌ຕໍ່ໄປດ້ວຍ seek().

en: Failed to write TIFF data
lo: ບໍ່ສາມາດຂຽນຂໍ້ມູນ TIFF

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
lo: ບໍ່ສາມາດຂຽນລົງໄຟລ໌ຊົ່ວຄາວເມື່ອໂຫຼດຮູບພາບ XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
lo: ບໍ່ສາມາດຂຽນລົງໄຟລ໌ຊົ່ວຄາວເມື່ອໂຫຼດຮູບພາບ XPM

en: Failure reading GIF: %s
lo: ການອ່ານ GIF ລົ້ມເຫຼວ: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
lo: ຂໍ້ຜິດພາດຮ້າຍແຮງໃນໄຟລ໌ຮູບພາບ PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
lo: ຂໍ້ຜິດພາດຮ້າຍແຮງໃນການອ່ານໄຟລ໌ຮູບພາບ PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
lo: ຂໍ້ຜິດພາດຮ້າຍແຮງໃນການອ່ານໄຟລ໌ຮູບພາບ PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
lo: ໄຟລ໌ນີ້ເບິ່ງຄືຈະບໍ່ແມ່ນໄຟລ໌ GIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
lo: ໄຟລ໌ຜິດພາດເມື່ອອ່ານ atom ຂອງ QTIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
lo: ໄຟລ໌ GIF ມີຂໍ້ມູນບາງສ່ວນຫາຍໄປ (ອາດຈະຖືກຕັດອອກ?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
lo: ຮູບພາບ GIF ບໍ່ມີຊຸດສີລວມ, ແລະເຟຣມພາຍໃນກໍບໍ່ມີຊຸດສີສະເພາະ.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
lo: ຮູບພາບ GIF ເສຍຫາຍ (ການບີບອັດ LZW ບໍ່ຖືກຕ້ອງ)

en: GIF image was truncated or incomplete.
lo: ຮູບພາບ GIF ຖືກຕັດອອກ ຫຼື ບໍ່ສົມບູນ.

en: Has Alpha
lo: ມີຊ່ອງອານຟາ

en: Height
lo: ຄວາມສູງ

en: ICO image was truncated or incomplete.
lo: ຮູບພາບ ICO ຖືກຕັດອອກ ຫຼື ບໍ່ສົມບູນ.

en: Image file “%s” contains no data
lo: ໄຟລ໌ຮູບພາບ “%s” ບໍ່ມີຂໍ້ມູນ

en: Image format unknown
lo: ບໍ່ຮູ້ຈັກຮູບແບບຂອງຮູບພາບ

en: Image header corrupt
lo: ສ່ວນຫົວຂອງຮູບພາບເສຍຫາຍ

en: Image is too wide for BMP format.
lo: ຮູບພາບກວ້າງເກີນໄປສຳລັບຮູບແບບ BMP.

en: Image pixel data corrupt
lo: ຂໍ້ມູນພິກເຊວຂອງຮູບພາບເສຍຫາຍ

en: Image too large to be saved as ICO
lo: ຮູບພາບໃຫຍ່ເກີນໄປທີ່ຈະບັນທຶກເປັນ ICO

en: Image type “%s” is not supported
lo: ບໍ່ຮອງຮັບປະເພດຮູບພາບ “%s”

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
lo: ໂມດູນສຳລັບໂຫຼດຮູບພາບ %s ບໍ່ໄດ້ສົ່ງອອກສ່ວນຕິດຕໍ່ທີ່ຖືກຕ້ອງ; ອາດຈະມາຈາກ gdk-pixbuf ຄົນລະລຸ້ນ?

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
lo: ບໍ່ຮອງຮັບການໂຫຼດຮູບພາບປະເພດ “%s” ແບບຕໍ່ເນື່ອງ

en: Input file descriptor is NULL.
lo: ໂຕອະທິບາຍໄຟລ໌ປ້ອນເຂົ້າເປັນ NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດໄຟລ໌ PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດໂຄງສ້າງ context ຂອງ PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດໄຟລ໌ PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດໄຟລ໌ຮູບພາບ XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດຮູບພາບ, ລອງປິດບາງແອັບພລິເຄຊັນເພື່ອເພີ່ມໜ່ວຍຄວາມຈຳ

en: Insufficient memory to open TIFF file
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະເປີດໄຟລ໌ TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະບັນທຶກຮູບພາບລົງໃນບັບເຟີ

en: Insufficient memory to save image to callback
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະບັນທຶກຮູບພາບໄປຍັງ callback

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະເກັບຮູບພາບຂະໜາດ %lu ຄູນ %lu; ລອງປິດບາງແອັບພລິເຄຊັນເພື່ອຫຼຸດການໃຊ້ໜ່ວຍຄວາມຈຳ

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
lo: ຂໍ້ຜິດພາດພາຍໃນ: ໂມດູນໂຫຼດຮູບພາບ “%s” ບໍ່ສາມາດດຳເນີນການໃຫ້ສຳເລັດ, ແຕ່ບໍ່ໄດ້ໃຫ້ເຫດຜົນຂອງຄວາມລົ້ມເຫຼວ

en: Invalid XBM file
lo: ໄຟລ໌ XBM ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid XPM header
lo: ສ່ວນຫົວ XPM ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid header in animation
lo: ສ່ວນຫົວໃນພາບເຄື່ອນໄຫວບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid header in icon
lo: ສ່ວນຫົວໃນໄອຄອນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid header in icon (%s)
lo: ສ່ວນຫົວໃນໄອຄອນບໍ່ຖືກຕ້ອງ (%s)

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
lo: ຄີ “%s” ບໍ່ຖືກຕ້ອງ. ຄີສຳລັບສ່ວນຂໍ້ມູນຂໍ້ຄວາມຂອງ PNG ຕ້ອງເປັນຕົວອັກສອນ ASCII.

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
lo: ຄີ “%s” ບໍ່ຖືກຕ້ອງ. ຄີສຳລັບສ່ວນຂໍ້ມູນຂໍ້ຄວາມຂອງ PNG ຕ້ອງມີຢ່າງໜ້ອຍ 1 ຕົວອັກສອນ ແລະ ບໍ່ເກີນ 79 ຕົວອັກສອນ.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
lo: ຄຸນນະພາບ JPEG ຕ້ອງເປັນຄ່າລະຫວ່າງ 0 ຫາ 100; ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຊ້ຄ່າ “%d”.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
lo: ຄຸນນະພາບ JPEG ຕ້ອງເປັນຄ່າລະຫວ່າງ 0 ຫາ 100; ບໍ່ສາມາດວິເຄາະຄ່າ “%s” ໄດ້.

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
lo: ຄ່າ x-dpi ຂອງ JPEG ຕ້ອງຢູ່ລະຫວ່າງ 1 ຫາ 65535; ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຊ້ຄ່າ “%s”.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
lo: ຄ່າ y-dpi ຂອງ JPEG ຕ້ອງຢູ່ລະຫວ່າງ 1 ຫາ 65535; ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຊ້ຄ່າ “%s”.

en: Loop
lo: ຫຼິ້ນຊ້ຳ

en: Malformed chunk in animation
lo: ສ່ວນຂໍ້ມູນໃນພາບເຄື່ອນໄຫວມີຮູບແບບບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Maximum color value in PNM file is 0
lo: ຄ່າສີສູງສຸດໃນໄຟລ໌ PNM ເປັນ 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
lo: ຄ່າສີສູງສຸດໃນໄຟລ໌ PNM ໃຫຍ່ເກີນໄປ

en: No XPM header found
lo: ບໍ່ພົບສ່ວນຫົວ XPM

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
lo: ບໍ່ແມ່ນທຸກເຟຣມຂອງຮູບພາບ GIF ຖືກໂຫຼດ.

en: Not enough memory to load GIF file
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດໄຟລ໌ GIF

en: Not enough memory to load ICO file
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດໄຟລ໌ ICO

en: Not enough memory to load animation
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດພາບເຄື່ອນໄຫວ

en: Not enough memory to load bitmap image
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດຮູບພາບ bitmap

en: Not enough memory to load icon
lo: ໜ່ວຍຄວາມຈຳບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະໂຫຼດໄອຄອນ

en: Number of Channels
lo: ຈຳນວນຊ່ອງສີ

en: PNG %s must be greater than zero; value “%s” is not allowed
lo: ຄ່າ %s ຂອງ PNG ຕ້ອງໃຫຍ່ກວ່າສູນ; ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຊ້ຄ່າ “%s”

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” is invalid
lo: ລະດັບການບີບອັດ PNG ຕ້ອງເປັນຄ່າລະຫວ່າງ 0 ຫາ 9; ຄ່າ “%s” ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: PNM file has an image height of 0
lo: ໄຟລ໌ PNM ມີຄວາມສູງຂອງຮູບພາບເປັນ 0

en: PNM file has an image width of 0
lo: ໄຟລ໌ PNM ມີຄວາມກວ້າງຂອງຮູບພາບເປັນ 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
lo: ໄຟລ໌ PNM ມີໄບຕ໌ເລີ່ມຕົ້ນທີ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: PNM file has an invalid height
lo: ໄຟລ໌ PNM ມີຄວາມສູງບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: PNM file has an invalid width
lo: ໄຟລ໌ PNM ມີຄວາມກວ້າງບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
lo: ໄຟລ໌ PNM ບໍ່ໄດ້ຢູ່ໃນຮູບແບບຍ່ອຍຂອງ PNM ທີ່ຮັບຮູ້ໄດ້

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
lo: ໂຕໂຫຼດຮູບພາບ PNM ບໍ່ຮອງຮັບຮູບແບບຍ່ອຍຂອງ PNM ນີ້

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
lo: ໂຕໂຫຼດ PNM ຄາດວ່າຈະພົບຈຳນວນເຕັມ, ແຕ່ບໍ່ພົບ

en: Pixel Bytes
lo: ໄບຕ໌ພິກເຊວ

en: Pixels
lo: ພິກເຊວ

en: Premature end-of-file encountered
lo: ພົບຈຸດສິ້ນສຸດຂອງໄຟລ໌ກ່ອນກຳນົດ

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
lo: ຮູບພາບສີທຽມບໍ່ມີຊຸດສີ

en: QTIF atom size too large (%d byte)
lo: ຂະໜາດ atom ຂອງ QTIF ໃຫຍ່ເກີນໄປ (%d ໄບຕ໌)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
lo: ຮູບແບບ PNM ແບບດິບຕ້ອງການຍະຫວ່າງໜຶ່ງຕົວພໍດີກ່ອນຂໍ້ມູນຕົວຢ່າງ

en: Raw PNM image type is invalid
lo: ປະເພດຮູບພາບ PNM ແບບດິບບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Readonly pixel data
lo: ຂໍ້ມູນພິກເຊວທີ່ອ່ານໄດ້ຢ່າງດຽວ

en: Resulting GIF image has zero size
lo: ຮູບພາບ GIF ທີ່ໄດ້ຮັບມີຂະໜາດເປັນສູນ

en: Rowstride
lo: ໄລຍະຫ່າງແຖວ

en: TGA image has invalid dimensions
lo: ຮູບພາບ TGA ມີຂະໜາດບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: TGA image type not supported
lo: ປະເພດຮູບພາບ TGA ບໍ່ຮອງຮັບ

en: TGA image was truncated or incomplete.
lo: ຮູບພາບ TGA ຖືກຕັດອອກ ຫຼື ບໍ່ສົມບູນ.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
lo: ຄ່າ bits-per-sample ຂອງ TIFF ບໍ່ແມ່ນຄ່າທີ່ຮອງຮັບ.

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
lo: ການບີບອັດ TIFF ບໍ່ໄດ້ອ້າງອີງເຖິງ codec ທີ່ຖືກຕ້ອງ.

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
lo: ຄ່າ x-dpi ຂອງ TIFF ຕ້ອງໃຫຍ່ກວ່າສູນ; ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຊ້ຄ່າ “%s”.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
lo: ຄ່າ y-dpi ຂອງ TIFF ຕ້ອງໃຫຍ່ກວ່າສູນ; ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ໃຊ້ຄ່າ “%s”.

en: The colorspace in which the samples are interpreted
lo: ພື້ນທີ່ສີທີ່ໃຊ້ໃນການຕີຄວາມໝາຍຕົວຢ່າງ

en: The number of bits per sample
lo: ຈຳນວນບິດຕໍ່ຕົວຢ່າງ

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
lo: ຈຳນວນໄບຕ໌ລະຫວ່າງຈຸດເລີ່ມຕົ້ນຂອງແຖວໜຶ່ງຫາຈຸດເລີ່ມຕົ້ນຂອງແຖວຖັດໄປ

en: The number of columns of the pixbuf
lo: ຈຳນວນຖັນ (ຄໍລຳ) ຂອງ pixbuf

en: The number of rows of the pixbuf
lo: ຈຳນວນແຖວຂອງ pixbuf

en: The number of samples per pixel
lo: ຈຳນວນຕົວຢ່າງຕໍ່ພິກເຊວ

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
lo: ລຸ້ນນີ້ gdk-pixbuf ບໍ່ຮອງຮັບການບັນທຶກຮູບແບບໄຟລ໌ຮູບພາບ: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
lo: ຮູບພາບ BMP ແບບເທິງລົງລຸ່ມບໍ່ສາມາດບີບອັດໄດ້

en: Transformed JPEG has zero width or height.
lo: JPEG ທີ່ຜ່ານການແປງມີຄວາມກວ້າງ ຫຼື ຄວາມສູງເປັນສູນ.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
lo: PNG ທີ່ຜ່ານການແປງມີຈຳນວນຊ່ອງສີທີ່ບໍ່ຮອງຮັບ, ຕ້ອງເປັນ 3 ຫຼື 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
lo: PNG ທີ່ຜ່ານການແປງມີຄວາມກວ້າງ ຫຼື ຄວາມສູງເປັນສູນ.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
lo: PNG ທີ່ຜ່ານການແປງບໍ່ແມ່ນ RGB ຫຼື RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
lo: ບໍ່ສາມາດໂຫຼດໂມດູນສຳລັບໂຫຼດຮູບພາບ: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
lo: ຄວາມເລິກບິດທີ່ບໍ່ຄາດຄິດສຳລັບລາຍການຊຸດສີ

en: Unexpected end of PNM image data
lo: ພົບຈຸດສິ້ນສຸດຂອງຂໍ້ມູນຮູບພາບ PNM ທີ່ບໍ່ຄາດຄິດ

en: Unexpected icon chunk in animation
lo: ພົບສ່ວນຂໍ້ມູນໄອຄອນທີ່ບໍ່ຄາດຄິດໃນພາບເຄື່ອນໄຫວ

en: Unrecognized image file format
lo: ຮູບແບບໄຟລ໌ຮູບພາບທີ່ບໍ່ສາມາດຮັບຮູ້ໄດ້

en: Unsupported JPEG color space (%s)
lo: ພື້ນທີ່ສີຂອງ JPEG ບໍ່ຮອງຮັບ (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
lo: ຄວາມເລິກສີທີ່ບໍ່ຮອງຮັບສຳລັບໄຟລ໌ ICO: %d

en: Unsupported icon type
lo: ປະເພດໄອຄອນບໍ່ຮອງຮັບ

en: Unsupported image format for GDI+
lo: ຮູບແບບຮູບພາບທີ່ບໍ່ຮອງຮັບສຳລັບ GDI+

en: Unsupported number of color components (%d)
lo: ຈຳນວນສ່ວນປະກອບສີບໍ່ຮອງຮັບ (%d)

en: Value for PNG text chunk '%s' cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
lo: ຄ່າສຳລັບສ່ວນຂໍ້ມູນຂໍ້ຄວາມ '%s' ຂອງ PNG ບໍ່ສາມາດແປງເປັນການເຂົ້າລະຫັດ ISO-8859-1 ໄດ້.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
lo: ບໍ່ຮອງຮັບຮູບແບບໄຟລ໌ GIF ລຸ້ນ %s

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
lo: ກວດສອບວ່າພາບເຄື່ອນໄຫວຄວນຈະຫຼິ້ນຊ້ຳຫຼືບໍ່ເມື່ອຮອດຈຸດສິ້ນສຸດ

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
lo: ກວດສອບວ່າ pixbuf ມີຊ່ອງອານຟາຫຼືບໍ່

en: Width
lo: ຄວາມກວ້າງ

en: Width or height of TIFF image is zero
lo: ຄວາມກວ້າງ ຫຼື ຄວາມສູງຂອງຮູບພາບ TIFF ເປັນສູນ

en: XPM file has image height <= 0
lo: ໄຟລ໌ XPM ມີຄວາມສູງຂອງຮູບພາບ <= 0

en: XPM file has image width <= 0
lo: ໄຟລ໌ XPM ມີຄວາມກວ້າງຂອງຮູບພາບ <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
lo: ໄຟລ໌ XPM ມີຈຳນວນສີບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: XPM has invalid number of chars per pixel
lo: XPM ມີຈຳນວນຕົວອັກສອນຕໍ່ພິກເຊວບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: failed to allocate image buffer of %u byte
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດສັນບັບເຟີຮູບພາບຂະໜາດ %u ໄບຕ໌

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
lo: ໄອຄອນ MacOS X

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
lo: ເຄີເຊີພາບເຄື່ອນໄຫວຂອງວິນໂດ

[ctx: image format]
en: Windows icon
lo: ໄອຄອນວິນໂດ
