gstreamer 1.27.90 - en to kk translation catalogue (391 entries)

en: "%s" is a directory.
kk: «%s» — бума.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
kk[0]: %d қара тізім жазбасы

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
kk[0]: %d қара тізімдегі файл

en: %d feature | %d features
kk[0]: %d мүмкіндік

en: %d plugin | %d plugins
kk[0]: %d плагин

en: %sElement Flags%s:
kk: %sЭлемент жалаушалары%s:

en: %sImplemented Interfaces%s:
kk: %sІске асырылған интерфейстер%s:

en: %sTotal count%s: %s
kk: %sЖалпы саны%s: %s

en: A lot of buffers are being dropped.
kk: Көптеген буферлер тасталуда.

en: A slashes ('/') separated list of types of elements (also known as klass) to list. (unordered)
kk: Тізімдеуге арналған элементтер түрлерінің (кластар ретінде де белгілі) қиғаш сызықпен ('/') бөлінген тізімі. (сұрыпталмаған)

en: Additional debug info:
    %s
kk: Қосымша жөндеу ақпараты:
    %s

en: Allow printing current position of pipeline even if stdout is not a TTY. This option has no effect if the "no-position" option is specified
kk: Stdout TTY болмаса да, конвейердің ағымдағы орнын шығаруға рұқсат беру. Егер «no-position» опциясы көрсетілсе, бұл опцияның әсері болмайды

en: An error happened while waiting for EOS
kk: Ағын соңын (EOS) күту кезінде қате орын алды

en: Application used to create the media
kk: Медианы жасау үшін пайдаланылған қолданба

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
kk: Медиа ішіне серияланатын еркін қолданба деректері

en: Blacklisted files:
kk: Қара тізімдегі файлдар:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
kk: Буферлеу, конвейер АЯЛДАТУ күйіне қойылуда ...

en: Caps Change Mode
kk: Мүмкіндіктерді өзгерту режимі

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
kk: Жөндеу журналының бояу режимін өзгертеді. Мүмкін режимдер: off, on, disable, auto, unix

en: Check if the specified element or plugin exists
kk: Көрсетілген элемент немесе плагин бар-жоғын тексеру

en: Colon-separated paths containing plugins
kk: Плагиндері бар қос нүктемен ажыратылған жолдар

en: Color output, even when not sending to a tty.
kk: Тіпті tty-ге жіберілмесе де, шығысты бояу.

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
kk: Жеке категориялар үшін нақты деңгейлерді орнатуға арналған үтірмен ажыратылған категория_аты:деңгей жұптарының тізімі. Мысалы: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
kk: GST_PLUGIN_PATH орта айнымалысында сақталған тізімге қосымша алдын ала жүктелетін плагиндердің үтірмен ажыратылған тізімі

en: Container-specific Track ID
kk: Контейнерге тән жол идентификаторы (Track ID)

en: Could not close resource.
kk: Ресурсты жабу мүмкін болмады.

en: Could not close supporting library.
kk: Көмекші кітапхананы жабу мүмкін болмады.

en: Could not configure supporting library.
kk: Көмекші кітапхананы баптау мүмкін болмады.

en: Could not create temp file "%s".
kk: «%s» уақытша файлын жасау мүмкін болмады.

en: Could not decode stream.
kk: Ағынды декодтау мүмкін болмады.

en: Could not demultiplex stream.
kk: Ағынды демультиплекстеу мүмкін болмады.

en: Could not determine type of stream.
kk: Ағын түрін анықтау мүмкін болмады.

en: Could not encode stream.
kk: Ағынды кодтау мүмкін болмады.

en: Could not get info on "%s".
kk: «%s» туралы ақпарат алу мүмкін болмады.

en: Could not get/set settings from/on resource.
kk: Ресурстың баптауларын алу/орнату мүмкін болмады.

en: Could not initialize supporting library.
kk: Көмекші кітапхананы іске қосу мүмкін болмады.

en: Could not load plugin file: %s
kk: Плагин файлын жүктеу мүмкін болмады: %s

en: Could not multiplex stream.
kk: Ағынды мультиплекстеу мүмкін болмады.

en: Could not open file "%s" for reading.
kk: «%s» файлын оқу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open file "%s" for writing.
kk: «%s» файлын жазу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open resource for reading and writing.
kk: Ресурсты оқу және жазу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open resource for reading.
kk: Ресурсты оқу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open resource for writing.
kk: Ресурсты жазу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not perform seek on resource.
kk: Ресурста іздеу (seek) амалын орындау мүмкін болмады.

en: Could not read from resource.
kk: Ресурстан оқу мүмкін болмады.

en: Could not synchronize on resource.
kk: Ресурста синхрондау мүмкін болмады.

en: Could not write to resource.
kk: Ресурсқа жазу мүмкін болмады.

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
kk: Бастапқы жөндеу деңгейі 1-ден (тек қате) 9-ға (барлығы) дейін немесе шығыссыз болу үшін 0

en: Delayed linking failed.
kk: Кейінге қалдырылған байланыстыру сәтсіз аяқталды.

en: Details:
    %s
kk: Мәліметтер:
    %s

en: Disable colored debugging output
kk: Түрлі-түсті жөндеу шығысын сөндіру

en: Disable colors in output. You can also achieve the same by setting 'GST_INSPECT_NO_COLORS' environment variable to any value.
kk: Шығыста түстерді сөндіру. Сондай-ақ «GST_INSPECT_NO_COLORS» орта айнымалысын кез келген мәнге орнату арқылы бұған қол жеткізуге болады.

en: Disable debugging
kk: Жөндеуді сөндіру

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
kk: Тізілімді сканерлеу кезінде көмекші процесті қосуды сөндіру

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
kk: Плагиндерді жүктеу кезінде сегменттеу қателерін (segmentation faults) ұстауды сөндіру

en: Disable updating the registry
kk: Тізілімді жаңартуды сөндіру

en: Do not install a fault handler
kk: Қателерді өңдеушіні орнатпау

en: Do not output status information for the specified property if verbose output is enabled (can be used multiple times)
kk: Егер толық (verbose) шығыс іске қосылған болса, көрсетілген қасиет үшін күй ақпаратын шығармау (бірнеше рет пайдалануға болады)

en: Do not print any progress information
kk: Ешқандай орындалу ақпаратын шығармау

en: Do not print current position of pipeline. If this option is unspecified, the position will be printed when stdout is a TTY. To enable printing position when stdout is not a TTY, use "force-position" option
kk: Конвейердің ағымдағы орнын шығармау. Егер бұл опция көрсетілмесе, stdout TTY болған кезде орын шығарылады. stdout TTY болмаған кезде орынды шығаруды іске қосу үшін «force-position» опциясын пайдаланыңыз

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
kk: Буферлеу аяқталды, конвейер ОЙНАТУ күйіне қойылуда ...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
kk: Жұмысты аяқтау кезіндегі ағын соңы (EOS) іске қосылған — Конвейерге EOS мәжбүрлеу

en: EOS received - stopping pipeline...
kk: Ағын соңы (EOS) алынды — конвейер тоқтатылуда...

en: ERROR: %s
kk: ҚАТЕ: %s

en: ERROR: from element %s: %s
kk: ҚАТЕ: %s элементінен: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
kk: ҚАТЕ: конвейерді құрастыру мүмкін болмады.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
kk: ҚАТЕ: конвейерді құрастыру мүмкін болмады: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
kk: ҚАТЕ: конвейер ойнатқысы келмейді.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
kk: ҚАТЕ: конвейер дайын (preroll) болғысы келмейді.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
kk: ҚАТЕ: 'pipeline' элементі табылмады.

en: Element "%s" is not a GstPreset
kk: «%s» элементі GstPreset болып табылмайды

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
kk: Элемент бұл ағынды өңдеуді іске асырмаған. Қате туралы хабарлаңыз.

en: Encoding error.
kk: Кодтау қатесі.

en: Error closing file "%s".
kk: «%s» файлын жабу қатесі.

en: Error while seeking in file "%s".
kk: «%s» файлында іздеу (seek) кезінде қате орын алды.

en: Error while writing to download file.
kk: Жүктеу файлына жазу кезінде қате орын алды.

en: Error while writing to file "%s".
kk: «%s» файлына жазу кезінде қате орын алды.

en: Error writing registry cache to %s: %s
kk: Тізілім кэшін %s жолына жазу қатесі: %s

en: Execution ended after %
kk: Орындау % соң аяқталды

en: FOUND TAG
kk: ТЕГ ТАБЫЛДЫ

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
kk: ТЕГ ТАБЫЛДЫ      : «%s» элементі тапты.

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
kk: ТЕГ ТАБЫЛДЫ      : «%s» объектісі тапты.

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
kk: ТЕГ ТАБЫЛДЫ      : «%s:%s» блогы тапты.

en: FOUND TOC
kk: МАЗМҰН (TOC) ТАБЫЛДЫ

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
kk: МАЗМҰН (TOC) ТАБЫЛДЫ : «%s» элементі тапты.

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
kk: МАЗМҰН (TOC) ТАБЫЛДЫ : «%s» объектісі тапты.

en: Failed after iterations as requested.
kk: Сұралған итерациялардан кейін сәтсіз аяқталды.

en: Failed to map buffer.
kk: Буферді сәйкестеу мүмкін болмады.

en: Failed to set pipeline to PAUSED.
kk: Конвейерді АЯЛДАТУ күйіне қою сәтсіз аяқталды.

en: File "%s" is a socket.
kk: «%s» файлы сокет болып табылады.

en: Filter caps
kk: Мүмкіндіктерді сүзгілеу

en: Filter caps change behaviour
kk: Мүмкіндіктерді өзгерту кезіндегі сүзгі әрекеті

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
kk: Конвейерді жабу алдында көздерге (sources) ағын соңын (EOS) мәжбүрлеу

en: Freeing pipeline ...
kk: Конвейер босатылуда ...

en: GStreamer Options
kk: GStreamer опциялары

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
kk: GStreamer әзірлеушілері бұл қатеге қате кодын тағайындауға ерінген.

en: GStreamer encountered a general core library error.
kk: GStreamer негізгі кітапханасының жалпы қатесіне тап болды.

en: GStreamer encountered a general resource error.
kk: GStreamer жалпы ресурс қатесіне тап болды.

en: GStreamer encountered a general stream error.
kk: GStreamer жалпы ағын қатесіне тап болды.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
kk: GStreamer жалпы көмекші кітапхана қатесіне тап болды.

en: GStreamer error: clock problem.
kk: GStreamer қатесі: сағат мәселесі.

en: GStreamer error: negotiation problem.
kk: GStreamer қатесі: келісу (negotiation) мәселесі.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
kk: GStreamer қатесі: күйді өзгерту сәтсіз аяқталды және кейбір элемент сәтсіздік себебімен дұрыс қате хабарын жібере алмады.

en: Gather and print index statistics
kk: Индекс статистикасын жинау және шығару

en: Got EOS from element "%s".
kk: «%s» элементінен ағын соңы (EOS) алынды.

en: Got context from element '%s': %s=%s
kk: «%s» элементінен контекст алынды: %s=%s

en: Got message #%u (%s):
kk: №%u (%s) хабарлама алынды:

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
kk: «%2$s» (%3$s) элементінен №%1$u хабарлама алынды:

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
kk: «%2$s» (%3$s) объектісінен №%1$u хабарлама алынды:

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
kk: «%2$s:%3$s» (%4$s) блогынан (pad) №%1$u хабарлама алынды:

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
kk: Концерттің әртүрлі бөлімдері сияқты бірнеше жолдан тұратын қатысты медианы топтайды. Бұл жолдан жоғары, бірақ альбомнан төмен деңгей

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
kk: Осы медиаға арналған үй парақшасы (яғни орындаушы немесе фильм парақшасы)

en: How the image should be rotated or flipped before display
kk: Көрсету алдында суретті қалай бұру немесе айналдыру керек

en: INFO:
    %s
kk: АҚПАРАТ:
    %s

en: Index statistics
kk: Индекс статистикасы

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
kk: Ремикс және ұқсас түсіндірмелердің авторлары туралы ақпарат

en: Internal GStreamer error: caps problem.
kk: GStreamer ішкі қатесі: мүмкіндіктер (caps) мәселесі.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
kk: GStreamer ішкі қатесі: код іске асырылмаған.

en: Internal GStreamer error: event problem.
kk: GStreamer ішкі қатесі: оқиға мәселесі.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
kk: GStreamer ішкі қатесі: блок (pad) мәселесі.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
kk: GStreamer ішкі қатесі: іздеу (seek) мәселесі.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
kk: GStreamer ішкі қатесі: тег мәселесі.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
kk: GStreamer ішкі қатесі: ағын (thread) мәселесі.

en: Internal clock error.
kk: Ішкі сағат қатесі.

en: Internal data flow error.
kk: Деректер ағынының ішкі қатесі.

en: Internal data flow problem.
kk: Деректер ағынының ішкі мәселесі.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
kk: International Standard Recording Code - http://www.ifpi.org/isrc/ қараңыз

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
kk: Ағын соңын (EOS) күту кезіндегі үзіліс — конвейер тоқтатылуда...

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
kk: Үзіліс: Конвейер тоқтатылуда ...

en: Invalid URI: %s
kk: Жарамсыз URI: %s

en: LEVEL
kk: ДЕҢГЕЙ

en: LIST
kk: ТІЗІМ

en: List the plugin contents
kk: Плагин мазмұнын тізімдеу

en: Make all warnings fatal
kk: Барлық ескертулерді қатаң ету

en: Manufacturer of the device used to create this media
kk: Осы медианы жасау үшін пайдаланылған құрылғының өндірушісі

en: Midi note number of the audio track.
kk: Аудио жолдың Midi нота нөмірі.

en: Missing element: %s
kk: Жетіспейтін элемент: %s

en: Model of the device used to create this media
kk: Осы медианы жасау үшін пайдаланылған құрылғының моделі

en: Name of the label or publisher
kk: Лейблдің немесе баспагердің аты

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
kk: Медиа алынған телебағдарламаның/подкасттың/сериалдың аты

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
kk: Сұрыптау мақсатындағы медиа алынған телебағдарламаның/подкасттың/сериалдың аты

en: No Temp directory specified.
kk: Уақытша бума көрсетілмеген.

en: No URI handler for the %s protocol found
kk: %s протоколы үшін URI өңдеушісі табылмады

en: No error message for domain %s.
kk: %s домені үшін қате хабары жоқ.

en: No file name specified for reading.
kk: Оқу үшін файл аты көрсетілмеген.

en: No file name specified for writing.
kk: Жазу үшін файл аты көрсетілмеген.

en: No space left on the resource.
kk: Ресурста бос орын қалмады.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
kk: %s домені және %d коды үшін стандартты қате хабары жоқ.

en: No such element or plugin '%s'
kk: «%s» атты элемент немесе плагин табылмады

en: No such property.
kk: Мұндай қасиет жоқ.

en: Not authorized to access resource.
kk: Ресурсқа қол жеткізуге рұқсат жоқ.

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
kk: Медианың шығу тегі URI ретінде (файлдың немесе ағынның түпнұсқасы орналасқан жер)

en: Output TOC (chapters and editions)
kk: Мазмұнды (TOC) шығару (тараулар мен басылымдар)

en: Output messages
kk: Хабарламаларды шығару

en: Output status information and property notifications
kk: Күй туралы ақпаратты және қасиет туралы хабарландыруларды шығару

en: Output tags (also known as metadata)
kk: Тегтерді шығару (метадеректер ретінде де белгілі)

en: PATHS
kk: ЖОЛДАР

en: PLUGINS
kk: ПЛАГИНДЕР

en: PROGRAM-NAME
kk: БАҒДАРЛАМА-АТЫ

en: PROPERTY-NAME
kk: ҚАСИЕТ-АТЫ

en: Pipeline construction is invalid, please add queues.
kk: Конвейер құрылымы дұрыс емес, кезектерді (queues) қосыңыз.

en: Pipeline is PREROLLED ...
kk: Конвейер ДАЙЫН (PREROLLED) ...

en: Pipeline is PREROLLING ...
kk: Конвейер ДАЙЫНДАЛУДА (PREROLLING) ...

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
kk: Конвейер тікелей эфирде және оған ДАЙЫНДАУ (PREROLL) қажет емес ...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
kk: Дайын, буферлеудің аяқталуы күтілуде...

en: Prerolled, waiting for progress to finish...
kk: Дайын, орындалудың аяқталуы күтілуде...

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
kk: Көрсетілген плагин немесе барлық плагиндер беретін мүмкіндіктердің машинамен талданатын тізімін шығару. Сыртқы автоматты плагин орнату механизмдерімен бірге пайдалы

en: Print all elements
kk: Барлық элементтерді шығару

en: Print available debug categories and exit
kk: Қолжетімді жөндеу категорияларын шығару және шығу

en: Print list of blacklisted files
kk: Қара тізімдегі файлдардың тізімін шығару

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
kk: Қолдау көрсетілетін URI схемаларын оларды іске асыратын элементтермен бірге шығару

en: Print the GStreamer version
kk: GStreamer нұсқасын шығару

en: Private data
kk: Жеке деректер

en: Progress: (%s) %s
kk: Орындалуы: (%s) %s

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
kk: Пайдаланушы берген рейтинг. Ранг неғұрлым жоғары болса, пайдаланушыға бұл медиа соғұрлым ұнайды

en: Redistribute latency...
kk: Күту уақытын қайта бөлу...

en: Resource busy or not available.
kk: Ресурс бос емес немесе қолжетімді емес.

en: Resource not found.
kk: Ресурс табылмады.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
kk: Рұқсат етілген ықтимал мүмкіндіктерді шектеу (NULL кез келген дегенді білдіреді). Бұл қасиетті орнату берілген GstCaps объектісіне сілтеме алады.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
kk: Таңдалған сағатты конвейерде пайдалану мүмкін емес.

en: Set the name of the program
kk: Бағдарламаның атын орнату

en: Setting pipeline to NULL ...
kk: Конвейер НӨЛ (NULL) күйіне қойылуда ...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
kk: Конвейер АЯЛДАТУ күйіне қойылуда ...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
kk: Конвейер ОЙНАТУ күйіне қойылуда ...

en: Setting state to %s as requested by %s...
kk: %2$s сұрауы бойынша күй %1$s мәніне орнатылуда...

en: Show GStreamer Options
kk: GStreamer опцияларын көрсету

en: Stream contains no data.
kk: Ағында деректер жоқ.

en: Stream doesn't contain enough data.
kk: Ағында деректер жеткіліксіз.

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
kk: Көрсетілуі тиіс бүкіл альбомның орындаушысы

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
kk: Сұрыпталуы тиіс бүкіл альбомның орындаушысы

en: The episode number in the season the media is part of
kk: Медиа бөлігі болып табылатын маусымдағы эпизод нөмірі

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
kk: Әдетте әндер үшін қолданылатын медианың өлең мәтіні

en: The season number of the show the media is part of
kk: Медиа бөлігі болып табылатын шоудың маусым нөмірі

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
kk: Ағын шифрленген және тиісті кілт берілмегендіктен, оның шифрын ашу мүмкін емес.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
kk: Ағын шифрленген және шифрды ашуға қолдау көрсетілмейді.

en: The stream is in the wrong format.
kk: Ағын пішімі қате.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
kk: Ағын түрі бұл элемент өңдейтін түрден өзгеше.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
kk: Ағын түрін өңдей алатын кодек жоқ.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
kk: Бұл қолданба GStreamer-дің сөндірілген функциясын пайдалануға тырысуда.

en: URI scheme '%s' not supported
kk: «%s» URI схемасына қолдау көрсетілмейді

en: URI to the copyright notice of the data
kk: деректердің авторлық құқық туралы ескертуіне URI сілтемесі

en: URI to the license of the data
kk: деректер лицензиясына URI сілтемесі

en: Unknown option
kk: Белгісіз опция

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
kk: Windows-тың жоғары дәлдікті сағатын пайдалану, дәлдік: %u мс

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
kk: ЕСКЕРТУ: қате конвейер: %s

en: WARNING: from element %s: %s
kk: ЕСКЕРТУ: %s элементінен: %s

en: Waiting for EOS...
kk: Ағын соңы (EOS) күтілуде...

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
kk: Элемент немесе плагин бар-жоғын тексеру кезінде, сондай-ақ оның нұсқасы көрсетілген нұсқадан төмен емес екенін тексеру

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
kk: GStreamer орнатылымыңызда плагин жетіспейді.

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
kk: медиа шығарылған немесе жасалған қала ішіндегі орын (мысалы, аудан)

en: album
kk: альбом

en: album artist
kk: альбом орындаушысы

en: album artist sortname
kk: альбом орындаушысының сұрыптау аты

en: album containing this data
kk: осы деректерді қамтитын альбом

en: album containing this data for sorting purposes
kk: сұрыптау мақсатындағы осы деректерді қамтитын альбом

en: album gain in dB
kk: дБ есебімен альбом күшейтуі

en: album gain in dB (r128)
kk: дБ (r128) есебімен альбом күшейтуі

en: album sortname
kk: альбомның сұрыптау аты

en: application data
kk: қолданба деректері

en: application name
kk: қолданба аты

en: artist
kk: орындаушы

en: artist sortname
kk: орындаушының сұрыптау аты

en: attachment
kk: салыным

en: audio codec
kk: аудио кодегі

en: beats per minute
kk: минутына соққылар саны

en: bitrate
kk: битрейт

en: buffering...
kk: буферлеу...

en: can be set only at object construction time
kk: тек объектіні жасау кезінде орнатылуы мүмкін

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
kk: NULL, READY, PAUSED немесе PLAYING күйлерінде өзгертіледі

en: changeable only in NULL or READY state
kk: тек NULL немесе READY күйлерінде өзгертіледі

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
kk: тек NULL, READY немесе PAUSED күйлерінде өзгертіледі

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
kk: медиа жазылған немесе шығарылған қала (ағылшынша аты)

en: codec
kk: кодек

en: codec the audio data is stored in
kk: аудио деректері сақталған кодек

en: codec the data is stored in
kk: деректер сақталған кодек

en: codec the subtitle data is stored in
kk: субтитр деректері сақталған кодек

en: codec the video data is stored in
kk: видео деректері сақталған кодек

en: comma separated keywords describing the content
kk: мазмұнды сипаттайтын үтірмен ажыратылған кілт сөздер

en: comment
kk: түсініктеме

en: commonly used title
kk: жиі қолданылатын тақырыбы

en: commonly used title for sorting purposes
kk: сұрыптау мақсатында жиі қолданылатын тақырыбы

en: composer
kk: композитор

en: composer sortname
kk: композитордың сұрыптау аты

en: conditionally available
kk: шартты түрде қолжетімді

en: conductor
kk: дирижер

en: conductor/performer refinement
kk: дирижер/орындаушыны нақтылау

en: contact
kk: байланыс

en: contact information
kk: байланыс ақпараты

en: container format
kk: контейнер пішімі

en: container format the data is stored in
kk: деректер сақталған контейнер пішімі

en: controllable
kk: басқарылатын

en: copyright
kk: авторлық құқық

en: copyright notice of the data
kk: деректердің авторлық құқық туралы ескертуі

en: copyright uri
kk: авторлық құқық URI

en: could not link %s to %s
kk: %s және %s байланыстыру мүмкін болмады

en: could not link %s to %s with caps %s
kk: %s және %s арасында %s мүмкіндіктерімен (caps) байланыс орнату мүмкін болмады

en: could not link %s to %s, %s can't handle caps %s
kk: %s және %s байланыстыру мүмкін болмады, %s элементі %s мүмкіндіктерін (caps) өңдей алмайды

en: could not link %s to %s, neither element can handle caps %s
kk: %s және %s байланыстыру мүмкін болмады, ешбір элемент %s мүмкіндіктерін (caps) өңдей алмайды

en: could not parse caps "%s"
kk: «%s» мүмкіндіктерін (caps) талдау мүмкін болмады

en: could not set preset "%s" in element "%s"
kk: «%2$s» элементінде «%1$s» алдын ала баптауын орнату мүмкін болмады

en: could not set property "%s" in child of element "%s" to "%s"
kk: «%2$s» элементінің ішкі бөлігіндегі «%1$s» қасиетін «%3$s» мәніне орнату мүмкін болмады

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
kk: «%2$s» элементіндегі «%1$s» қасиетін «%3$s» мәніне орнату мүмкін болмады

en: count of discs inside collection this disc belongs to
kk: осы диск жататын жинақтағы дискілердің саны

en: count of tracks inside collection this track belongs to
kk: осы жол жататын жинақтағы жолдардың саны

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
kk: медиа жазылған немесе шығарылған ел (ағылшынша аты)

en: date
kk: күні

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
kk: деректер жасалған күн мен уақыт (GstDateTime құрылымы ретінде)

en: date the data was created (as a GDate structure)
kk: деректер жасалған күн (GDate құрылымы ретінде)

en: datetime
kk: күн-уақыт

en: deprecated
kk: ескірген

en: description
kk: сипаттамасы

en: detected capabilities in stream
kk: ағында анықталған мүмкіндіктер

en: device manufacturer
kk: құрылғы өндірушісі

en: device model
kk: құрылғы моделі

en: disc count
kk: дискілер саны

en: disc number
kk: диск нөмірі

en: disc number inside a collection
kk: жинақтағы диск нөмірі

en: duration
kk: ұзақтығы

en: empty pipeline not allowed
kk: бос конвейерге рұқсат жоқ

en: encoded by
kk: кодтаған

en: encoder
kk: кодер

en: encoder used to encode this stream
kk: осы ағынды кодтау үшін пайдаланылған кодер

en: encoder version
kk: кодер нұсқасы

en: eos-after and error-after can't both be defined.
kk: eos-after және error-after екеуі бірдей анықтала алмайды.

en: episode number
kk: эпизод нөмірі

en: exact or average bitrate in bits/s
kk: бит/с есебімен нақты немесе орташа битрейт

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
kk: горизонталды позициялау өлшемдерінің күтілетін қатесі (метрмен)

en: extended comment
kk: кеңейтілген түсініктеме

en: file attached to this stream
kk: осы ағынға тіркелген файл

en: force caps
kk: мүмкіндіктерді мәжбүрлеу

en: force caps without doing a typefind
kk: түрді анықтамай-ақ мүмкіндіктерді мәжбүрлеу

en: free text commenting the data
kk: деректерге қатысты еркін мәтіндік түсініктеме

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
kk: кілт=мән немесе кілт[kk]=түсініктеме пішіміндегі деректерге қатысты еркін мәтіндік түсініктеме

en: freeform name of the language this stream is in
kk: осы ағын тілінің еркін пішімдегі аты

en: genre
kk: жанр

en: genre this data belongs to
kk: бұл деректер жататын жанр

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
kk: медиа жазылған немесе шығарылған жердің WGS84 бойынша метрмен берілген биіктігі (нөл - орташа теңіз деңгейі)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
kk: медиа жазылған немесе шығарылған жердің WGS84 бойынша градуспен берілген ендігі (экваторда нөл, оңтүстік ендіктер үшін теріс мәндер)

en: geo location capture direction
kk: гео орналасудың түсіру бағыты

en: geo location city
kk: гео орналасу қаласы

en: geo location country
kk: гео орналасу елі

en: geo location elevation
kk: гео орналасу биіктігі

en: geo location horizontal error
kk: гео орналасудың горизонталды қатесі

en: geo location latitude
kk: гео орналасу ендігі

en: geo location longitude
kk: гео орналасу бойлығы

en: geo location movement direction
kk: гео орналасудың қозғалыс бағыты

en: geo location movement speed
kk: гео орналасудың қозғалыс жылдамдығы

en: geo location name
kk: гео орналасу аты

en: geo location sublocation
kk: гео орналасу бөлігі

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
kk: медиа жазылған немесе шығарылған жердің WGS84 бойынша градуспен берілген бойлығы (Гринвичтегі нөлдік меридианда нөл, батыс бойлықтар үшін теріс мәндер)

en: grouping
kk: топтау

en: homepage
kk: үй парақшасы

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
kk: медиа жазылған немесе шығарылған жердің адам оқи алатын сипаттамалық орны

en: image
kk: сурет

en: image orientation
kk: сурет бағдары

en: image related to this stream
kk: осы ағынға қатысты сурет

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
kk: медианы түсіру кезінде құрылғы бағытталған жақты көрсетеді. Ол жылжымалы нүктелі градус түрінде беріледі, 0 - географиялық солтүстік, сағат тілімен артады

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
kk: медианы түсіруді орындайтын құрылғының қозғалыс бағытын көрсетеді. Ол жылжымалы нүктелі градус түрінде беріледі, 0 - географиялық солтүстік, сағат тілімен артады

en: interpreted-by
kk: түсіндірмесін жасаған

en: keywords
kk: кілт сөздер

en: language code
kk: тіл коды

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
kk: Осы ағынның ISO-639-1 немесе ISO-639-2 стандарттарына сәйкес келетін тіл коды

en: language name
kk: тіл аты

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
kk: GStreamer уақыт бірліктеріндегі ұзақтығы (наносекундтар)

en: license
kk: лицензия

en: license of data
kk: деректер лицензиясы

en: license uri
kk: лицензия URI

en: link has no sink [source=%s@%p]
kk: байланыстың қабылдағышы (sink) жоқ [source=%s@%p]

en: link has no source [sink=%s@%p]
kk: байланыстың көзі жоқ [sink=%s@%p]

en: location
kk: орналасуы

en: lyrics
kk: өлең мәтіні

en: maximum bitrate
kk: максималды битрейт

en: maximum bitrate in bits/s
kk: бит/с есебімен максималды битрейт

en: minimum
kk: минималды

en: minimum bitrate
kk: минималды битрейт

en: minimum bitrate in bits/s
kk: бит/с есебімен минималды битрейт

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
kk: түсіру кезіндегі түсіру құрылғысының қозғалыс жылдамдығы (м/с)

en: name of the encoding person or organization
kk: кодтаған тұлғаның немесе ұйымның аты

en: no bin "%s", unpacking elements
kk: «%s» контейнері (bin) жоқ, элементтерді шығару

en: no element "%s"
kk: «%s» элементі жоқ

en: no property "%s" in element "%s"
kk: «%2$s» элементінде «%1$s» қасиеті жоқ

en: no sink element for URI "%s"
kk: «%s» URI үшін қабылдағыш (sink) элементі жоқ

en: no source element for URI "%s"
kk: «%s» URI үшін көз (source) элементі жоқ

en: nominal bitrate
kk: номиналды битрейт

en: nominal bitrate in bits/s
kk: бит/с есебімен номиналды битрейт

en: number of beats per minute in audio
kk: аудиодағы минутына соққылар саны

en: organization
kk: ұйым

en: peak of the album
kk: альбомның шыңы

en: peak of the track
kk: жолдың шыңы

en: performer
kk: орындаушы

en: person(s) performing
kk: орындаушы тұлға(лар)

en: person(s) responsible for the recording
kk: жазбаға жауапты тұлға(лар)

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
kk: сұрыптау мақсатындағы жазбаға жауапты тұлға(лар)

en: person(s) who composed the recording
kk: жазбаны шығарған тұлға(лар)

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
kk: сұрыптау мақсатындағы жазбаны шығарған тұлға(лар)

en: preview image
kk: алдын ала қарау суреті

en: preview image related to this stream
kk: осы ағынға қатысты алдын ала қарау суреті

en: publisher
kk: баспагер

en: r128 album gain
kk: r128 альбом күшейтуі

en: r128 track gain
kk: r128 жол күшейтуі

en: readable
kk: оқылатын

en: reference level of track and album gain values
kk: жол және альбом күшейту мәндерінің эталондық деңгейі

en: replaygain album gain
kk: replaygain альбом күшейтуі

en: replaygain album peak
kk: replaygain альбом шыңы

en: replaygain reference level
kk: replaygain эталондық деңгейі

en: replaygain track gain
kk: replaygain жол күшейтуі

en: replaygain track peak
kk: replaygain жол шыңы

en: season number
kk: маусым нөмірі

en: serial
kk: сериялық

en: serial number of track
kk: жолдың сериялық нөмірі

en: short text describing the content of the data
kk: деректер мазмұнын сипаттайтын қысқа мәтін

en: show name
kk: шоу аты

en: show sortname
kk: шоудың сұрыптау аты

en: specified empty bin "%s", not allowed
kk: бос «%s» контейнері (bin) көрсетілген, бұған рұқсат жоқ

en: subtitle codec
kk: субтитр кодегі

en: syntax error
kk: синтаксистік қате

en: title
kk: тақырыбы

en: title sortname
kk: сұрыптау тақырыбы

en: track count
kk: жолдар саны

en: track gain in dB
kk: дБ есебімен жол күшейтуі

en: track gain in dB (r128)
kk: дБ (r128) есебімен жол күшейтуі

en: track number
kk: жол нөмірі

en: track number inside a collection
kk: жинақтағы жол нөмірі

en: unexpected pad-reference "%s" - ignoring
kk: күтілмеген «%s» блок-сілтемесі - еленбейді

en: unexpected reference "%s" - ignoring
kk: күтілмеген «%s» сілтемесі - еленбейді

en: user rating
kk: пайдаланушы рейтингі

en: version
kk: нұсқасы

en: version of the encoder used to encode this stream
kk: осы ағынды кодтау үшін пайдаланылған кодердің нұсқасы

en: version of this data
kk: осы деректердің нұсқасы

en: video codec
kk: видео кодегі

en: writable
kk: жазылатын
