gst-plugins-base 1.27.90 - en to kk translation catalogue (229 entries)

en: %s RTP depayloader
kk: %s RTP депайлодері

en: %s RTP payloader
kk: %s RTP пайлодері

en: %s audio RTP depayloader
kk: %s аудио RTP депайлодері

en: %s audio RTP payloader
kk: %s аудио RTP пайлодері

en: %s decoder
kk: %s декодері

en: %s demuxer
kk: %s демуксері

en: %s encoder
kk: %s кодері

en: %s muxer
kk: %s муксері

en: %s protocol source
kk: %s протокол көзі

en: %s video RTP depayloader
kk: %s видео RTP депайлодері

en: %s video RTP payloader
kk: %s видео RTP пайлодері

en: 35 mm equivalent focal length of the lens used capturing the image, in mm
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған линзаның 35 мм-лік эквивалентті фокустық қашықтығы, мм есебімен

en: < or b
kk: < немесе b

en: > or n
kk: > немесе n

en: APE tag
kk: APE тегі

en: About to finish, preparing next title: %s
kk: Аяқталуға жақын, келесі тақырып дайындалуда: %s

en: AcoustID ID
kk: AcoustID ID-і

en: AcoustID fingerprint (chromaprint)
kk: AcoustID саусақ ізі (chromaprint)

en: All missing plugins could be installed.
kk: Барлық жетіспейтін плагиндер орнатылуы мүмкін.

en: An OpenGL error occurred
kk: OpenGL қатесі орын алды

en: An error occurred during plugin installation.
kk: Плагинді орнату кезінде қате орын алды.

en: Audio CD source
kk: Audio CD көзі

en: Audio sink to use (default is autoaudiosink)
kk: Пайдаланылатын аудио қабылдағыш (әдепкі бойынша autoaudiosink)

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
kk: Autoaudiosink және %s элементтерінің екеуі де жоқ.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
kk: Autoaudiosink және %s элементтерінің екеуі де жұмыс істемейді.

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
kk: Autovideosink және %s элементтерінің екеуі де жоқ.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
kk: Autovideosink және %s элементтерінің екеуі де жұмыс істемейді.

en: Buffering...
kk: Аралық сақтау (Buffering)...

en: CEA 608 Closed Caption
kk: CEA 608 жабық субтитрлері

en: CEA 708 Closed Caption
kk: CEA 708 жабық субтитрлері

en: Can't play a text file without video or visualizations.
kk: Видеосыз немесе визуализациясыз мәтіндік файлды ойнату мүмкін емес.

en: Can't record audio fast enough
kk: Аудионы жеткілікті жылдамдықпен жазу мүмкін емес

en: Clock lost, selecting a new one
kk: Уақыт жоғалды, жаңасы таңдалуда

en: Configured audiosink %s is not working.
kk: Бапталған %s audiosink жұмыс істемейді.

en: Configured videosink %s is not working.
kk: Бапталған %s videosink жұмыс істемейді.

en: Control playback behaviour setting playbin 'flags' property
kk: Playbin 'flags' қасиетін баптау арқылы ойнату әрекетін басқару

en: Could not change playback rate to %.2f
kk: Ойнату жылдамдығын %.2f мәніне өзгерту мүмкін болмады

en: Could not create "uridecodebin" element.
kk: «uridecodebin» элементін жасау мүмкін болмады.

en: Could not determine type of stream
kk: Ағын түрін анықтау мүмкін болмады

en: Could not open CD device for reading.
kk: CD құрылғысын оқу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open audio device for playback.
kk: Аудио құрылғыны ойнату үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
kk: Аудио құрылғыны ойнату үшін ашу мүмкін болмады. Құрылғыны басқа қолданба қолданып жатыр.

en: Could not open audio device for recording.
kk: Аудио құрылғыны жазу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
kk: Аудио құрылғыны жазу үшін ашу мүмкін болмады. Құрылғыны басқа қолданба қолданып жатыр.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
kk: Құрылғыны %d-каналды режимде ойнату үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open device for playback in mono mode.
kk: Құрылғыны моно режимінде ойнату үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
kk: Құрылғыны стерео режимінде ойнату үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
kk: Құрылғыны %d-каналды режимде жазу үшін ашу мүмкін болмады

en: Could not open device for recording in mono mode.
kk: Құрылғыны моно режимінде жазу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
kk: Құрылғыны стерео режимінде жазу үшін ашу мүмкін болмады.

en: Could not read CD.
kk: CD оқу мүмкін болмады.

en: Could not seek CD.
kk: CD ішінен іздеу мүмкін болмады.

en: Custom text sink element is not usable.
kk: Пайдаланушылық мәтіндік қабылдағыш (sink) элементі жарамсыз.

en: DKS subtitle format
kk: DKS субтитр пішімі

en: DVD source
kk: DVD көзі

en: Digital zoom ratio used when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған цифрлық масштабтау коэффиценті

en: Disable interactive control via the keyboard
kk: Пернетақта арқылы интерактивті басқаруды сөндіру

en: Disable missing plugin installation
kk: Жетіспейтін плагиндерді орнатуды сөндіру

en: DivX MPEG-4 Version %d
kk: DivX MPEG-4 %d нұсқасы

en: Do not print any output (apart from errors)
kk: Ешқандай ақпаратты шығармау (қателерден басқа)

en: Do not print current position of pipeline
kk: Конвейердің ағымдағы позициясын шығармау

en: Don't exit after showing the initial device list, but wait for devices to added/removed.
kk: Құрылғылардың бастапқы тізімін көрсеткеннен кейін шықпай, құрылғылардың қосылуын/өшірілуін күту.

en: Enable accurate seeking
kk: Дәл іздеуді іске қосу

en: Enable gapless playback
kk: Үзіліссіз ойнатуды іске қосу

en: Enable instantaneous uri changes (only with playbin3)
kk: URI-ды лезде өзгертуді іске қосу (тек playbin3-пен)

en: Error outputting to audio device. The device has been disconnected.
kk: Аудио құрылғыға шығару қатесі. Құрылғы ажыратылған.

en: Error recording from audio device. The device has been disconnected.
kk: Аудио құрылғыдан жазу қатесі. Құрылғы ажыратылған.

en: Error updating plugin registry.
kk: Плагиндер тізілімін жаңарту қатесі.

en: Error while sending data to "%s:%d".
kk: «%s:%d» адресіне деректер жіберу қатесі.

en: Failed to create download directory '%s'.
kk: «%s» жүктеп алу бумасын жасау сәтсіз аяқталды.

en: Failed to read tag: not enough data
kk: Тегті оқу сәтсіз аяқталды: деректер жеткіліксіз

en: Focal length of the lens used capturing the image, in mm
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған линзаның фокустық қашықтығы, мм есебімен

en: Focal ratio (f-number) used when capturing the image
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған диафрагма саны (f-number)

en: GStreamer element %s
kk: GStreamer %s элементі

en: ICY internet radio
kk: ICY интернет радиосы

en: ID3 tag
kk: ID3 тегі

en: ID3v2 frame
kk: ID3v2 фреймі

en: If the flash fired while capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде жарқыл іске қосылды ма

en: Include devices from hidden device providers.
kk: Жасырын құрылғы жеткізушілерінің құрылғыларын қосу.

en: Initial key in which the sound starts
kk: Дыбыс басталатын бастапқы кілт

en: Interactive mode - keyboard controls:
kk: Интерактивті режим - пернетақта арқылы басқару:

en: Invalid URI "%s".
kk: Жарамсыз URI «%s».

en: Kate subtitle format
kk: Kate субтитр пішімі

en: Keep showing the last frame on EOS until quit or playlist change command (gapless is ignored)
kk: Шығу немесе ойнату тізімін өзгерту командасына дейін EOS кезінде соңғы кадрды көрсетіп тұру (үзіліссіз ойнату еленбейді)

en: MPL2 subtitle format
kk: MPL2 субтитр пішімі

en: Media (image/video) intended horizontal pixel density in ppi
kk: Медианың (сурет/видео) ppi бойынша мақсатты көлденең пиксель тығыздығы

en: Media (image/video) intended vertical pixel density in ppi
kk: Медианың (сурет/видео) ppi бойынша мақсатты вертикалды пиксель тығыздығы

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
kk: Microsoft Media Server (MMS) протокол көзі

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
kk: «%s» элементі жетіспейді - GStreamer орнатылымын тексеріңіз.

en: Missing plugin installation was disabled via command line options.
kk: Жетіспейтін плагинді орнату командалық жол опциялары арқылы сөндірілген.

en: MusicBrainz TRM ID
kk: MusicBrainz TRM ID-і

en: MusicBrainz album ID
kk: MusicBrainz альбом ID-і

en: MusicBrainz album artist ID
kk: MusicBrainz альбом орындаушысының ID-і

en: MusicBrainz artist ID
kk: MusicBrainz орындаушы ID-і

en: MusicBrainz release group ID
kk: MusicBrainz релиз тобының ID-і

en: MusicBrainz release track ID
kk: MusicBrainz релиз трегінің ID-і

en: MusicBrainz track ID
kk: MusicBrainz трек ID-і

en: Mute: off
kk: Дыбысты өшіру: өшірулі

en: Mute: on
kk: Дыбысты өшіру: қосулы

en: No URI handler implemented for "%s".
kk: «%s» үшін URI өңдеушісі іске асырылмаған.

en: No URI specified to play from.
kk: Ойнату үшін URI көрсетілмеген.

en: No decoder available for type '%s'.
kk: «%s» түрі үшін декодер жоқ.

en: No volume control found
kk: Дыбыс деңгейін басқару табылмады

en: Now playing %s
kk: Қазір %s ойнатылуда

en: Output status information and property notifications
kk: Күй туралы ақпаратты және қасиеттер туралы хабарландыруларды шығару

en: Paused
kk: Аялдатылды

en: Playback rate: %.2f
kk: Ойнату жылдамдығы: %.2f

en: Playlist file containing input media files
kk: Кіріс медиа файлдары бар ойнату тізімі файлы

en: Plugin installation was cancelled by the user.
kk: Плагинді орнатуды пайдаланушы тоқтатты.

en: Plugin or element of unknown type
kk: Белгісіз типті плагин немесе элемент

en: Press 'k' to see a list of keyboard shortcuts.
kk: Пернетақта жарлықтарының тізімін көру үшін 'k' пернесін басыңыз.

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа туралы ақпаратты шығару және шығу

en: QTtext subtitle format
kk: QTtext субтитр пішімі

en: Raw %d-bit %s audio
kk: Шикі %d-биттік %s аудиосы

en: Reached end of play list.
kk: Ойнату тізімінің соңына жетті.

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
kk: Real Time Streaming Protocol (RTSP) көзі

en: Run-length encoding
kk: Run-length encoding (RLE)

en: Sami subtitle format
kk: Sami субтитр пішімі

en: Shuffle playlist
kk: Ойнату тізімін араластыру

en: Shutter speed used when capturing an image, in seconds
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған ысырма жылдамдығы, секундпен

en: Some missing plugins could be installed.
kk: Кейбір жетіспейтін плагиндер орнатылуы мүмкін.

en: Something went wrong when trying to invoke the missing plugin installer.
kk: Жетіспейтін плагиндерді орнатушыны шақыру кезінде қате орын алды.

en: Source element can't be prepared
kk: Көз элементін дайындау мүмкін болмады

en: Source element has no pads.
kk: Көз элементінде байланыс нүктелері (pads) жоқ.

en: Source element is invalid.
kk: Көз элементі жарамсыз.

en: Start position in seconds.
kk: Секундпен есептелген бастапқы позиция.

en: Subclass failed to initialize.
kk: Ішкі класс (subclass) инициализациясы сәтсіз аяқталды.

en: Subtitle
kk: Субтитр

en: TMPlayer subtitle format
kk: TMPlayer субтитр пішімі

en: The GL API is not compatible with the current GL context
kk: GL API ағымдағы GL контексімен үйлесімді емес

en: The ISO speed used when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған ISO сезімталдығы

en: The autoaudiosink element is missing.
kk: Autoaudiosink элементі жоқ.

en: The autoaudiosink element is not working.
kk: Autoaudiosink элементі жұмыс істемейді.

en: The autovideosink element is missing.
kk: Autovideosink элементі жоқ.

en: The autovideosink element is not working.
kk: Autovideosink элементі жұмыс істемейді.

en: The direction of contrast processing applied when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде қолданылған контрастты өңдеу бағыты

en: The direction of saturation processing applied when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде қолданылған қанықтықты өңдеу бағыты

en: The direction of sharpness processing applied when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде қолданылған айқындықты өңдеу бағыты

en: The exposure compensation used when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған экспозиция өтемі

en: The exposure mode used when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған экспозиция режимі

en: The exposure program used when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған экспозиция бағдарламасы

en: The metering mode used while determining exposure for capturing an image
kk: Суретті түсіру үшін экспозицияны анықтау кезінде пайдаланылған өлшеу режимі

en: The missing plugins could not be found in the available package repositories.
kk: Жетіспейтін плагиндер қолжетімді десте репозиторийлерінен табылмады.

en: The overall gain adjustment applied on an image
kk: Суретке қолданылған жалпы күшейтуді реттеу

en: The scene capture mode used when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде пайдаланылған сахнаны түсіру режимі

en: The selected flash mode while capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде таңдалған жарқыл режимі

en: The source or type of device used for the capture
kk: Түсіру үшін пайдаланылған құрылғының көзі немесе түрі

en: The white balance mode set when capturing an image
kk: Суретті түсіру кезінде орнатылған ақ түс теңгерімі режимі

en: This CD has no audio tracks
kk: Бұл CD-де аудио тректер жоқ

en: This appears to be a text file
kk: Бұл мәтіндік файл сияқты

en: This stream type cannot be played yet.
kk: Ағынның бұл түрін ойнату әлі мүмкін емес.

en: This system does not have a missing plugin handler installed.
kk: Бұл жүйеде жетіспейтін плагиндерді өңдеуші орнатылмаған.

en: Timed ID3 tag Metadata
kk: Уақытпен үйлестірілген ID3 тег метадеректері

en: Timed Text
kk: Уақытпен үйлестірілген мәтін

en: Uncompressed %d-bit %s
kk: Сығылмаған %d-биттік %s

en: Uncompressed audio
kk: Сығылмаған аудио

en: Uncompressed gray
kk: Сығылмаған сұр түсті

en: Uncompressed packed YUV %s
kk: Сығылмаған пакеттелген YUV %s

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
kk: Сығылмаған палитралы %d-биттік %s

en: Uncompressed planar YUV %s
kk: Сығылмаған планарлы YUV %s

en: Uncompressed semi-planar YUV %s
kk: Сығылмаған жартылай планарлы YUV %s

en: Uncompressed video
kk: Сығылмаған видео

en: Unknown decoder element
kk: Белгісіз декодер элементі

en: Unknown element
kk: Белгісіз элемент

en: Unknown encoder element
kk: Белгісіз кодер элементі

en: Unknown sink element
kk: Белгісіз қабылдағыш (sink) элементі

en: Unknown source element
kk: Белгісіз көз элементі

en: Updating plugin registry for newly installed plugins..
kk: Жаңадан орнатылған плагиндер үшін плагиндер тізілімі жаңартылуда..

en: Usage: %s FILE1|URI1 [FILE2|URI2] [FILE3|URI3] ...
kk: Қолданылуы: %s ФАЙЛ1|URI1 [ФАЙЛ2|URI2] [ФАЙЛ3|URI3] ...

en: Use Windows high-resolution clock, precision: %u ms
kk: Windows жоғары ажыратымдылықты сағатын пайдалану, дәлдігі: %u мс

en: Use playbin2 pipeline
kk: Playbin2 конвейерін пайдалану

en: Use playbin3 pipeline (default)
kk: Playbin3 конвейерін пайдалану (әдепкі бойынша)

en: Use the experimental instant-rate-change flag when changing rate
kk: Жылдамдықты өзгерткен кезде эксперименттік instant-rate-change жалаушасын пайдалану

en: Video sink to use (default is autovideosink)
kk: Пайдаланылатын видео қабылдағыш (әдепкі бойынша autovideosink)

en: Volume
kk: Дыбыс деңгейі

en: Volume: %.0f%%
kk: Дыбыс деңгейі: %.0f%%

en: WebVTT subtitle format
kk: WebVTT субтитр пішімі

en: You must provide at least one filename or URI to play.
kk: Ойнату үшін кем дегенде бір файл атын немесе URI көрсетуіңіз керек.

en: album ID
kk: альбом ID-і

en: album artist ID
kk: альбом орындаушысының ID-і

en: artist ID
kk: орындаушы ID-і

en: capturing 35 mm equivalent focal length
kk: түсіру кезіндегі 35 мм-лік эквивалентті фокустық қашықтық

en: capturing contrast
kk: түсіру кезіндегі контраст

en: capturing digital zoom ratio
kk: түсіру кезіндегі цифрлық масштабтау коэффиценті

en: capturing exposure compensation
kk: түсіру кезіндегі экспозиция өтемі

en: capturing exposure mode
kk: түсіру кезіндегі экспозиция режимі

en: capturing exposure program
kk: түсіру кезіндегі экспозиция бағдарламасы

en: capturing flash fired
kk: түсіру кезіндегі жарқылдың қосылуы

en: capturing flash mode
kk: түсіру кезіндегі жарқыл режимі

en: capturing focal length
kk: түсіру кезіндегі фокустық қашықтық

en: capturing focal ratio
kk: түсіру кезіндегі диафрагма саны

en: capturing gain adjustment
kk: түсіру кезіндегі күшейтуді реттеу

en: capturing iso speed
kk: түсіру кезіндегі ISO сезімталдығы

en: capturing light source
kk: түсіру кезіндегі жарық көзі

en: capturing metering mode
kk: түсіру кезіндегі экспозицияны өлшеу режимі

en: capturing saturation
kk: түсіру кезіндегі қанықтық

en: capturing scene capture type
kk: түсіру кезіндегі сахна түрі

en: capturing sharpness
kk: түсіру кезіндегі айқындық

en: capturing shutter speed
kk: түсіру кезіндегі ысырма жылдамдығы

en: capturing source
kk: түсіру көзі

en: capturing white balance
kk: түсіру кезіндегі ақ түс теңгерімі

en: change playback direction
kk: ойнату бағытын өзгерту

en: change to previous/next audio track
kk: алдыңғы/келесі аудио трекке ауысу

en: change to previous/next subtitle track
kk: алдыңғы/келесі субтитр трегіне ауысу

en: change to previous/next video track
kk: алдыңғы/келесі видео трекке ауысу

en: decrease playback rate
kk: ойнату жылдамдығын азайту

en: enable/disable trick modes
kk: трюк режимдерін іске қосу/сөндіру

en: image horizontal ppi
kk: суреттің көлденең ppi тығыздығы

en: image vertical ppi
kk: суреттің вертикалды ppi тығыздығы

en: increase playback rate
kk: ойнату жылдамдығын арттыру

en: musical-key
kk: музыкалық-кілт

en: pause/unpause
kk: аялдату/жалғастыру

en: play next
kk: келесіні ойнату

en: play previous
kk: алдыңғыны ойнату

en: q or ESC
kk: q немесе ESC

en: quit
kk: шығу

en: release group ID
kk: релиз тобының ID-і

en: release track ID
kk: релиз трегінің ID-і

en: seek backward
kk: артқа іздеу

en: seek forward
kk: алға іздеу

en: seek to beginning
kk: басына қарай іздеу

en: show keyboard shortcuts
kk: пернетақта жарлықтарын көрсету

en: space
kk: бос орын

en: toggle audio mute on/off
kk: дыбысты өшіруді қосу/сөндіру

en: track ID
kk: трек ID-і

en: track TRM ID
kk: трек TRM ID-і

en: unparsed id3v2 tag frame
kk: өңделмеген id3v2 тег фреймі

en: volume down
kk: дыбысты азайту

en: volume up
kk: дыбысты көтеру
